Biust

Sennik biust

Symbol ten może pojawić się w Twoim śnie gdy czujesz się emocjonalnie niedowartościowany. Może potrzebujesz wsparcia ze strony najbliższych, może nie radzisz sobie z własnymi problemami, a może po prostu brak Ci zrozumienia czy odrobiny czułości? Nie bój się mówić o swoich emocjach, masz przecież obok kogoś, kto na pewno Cię wysłucha i poda pomocną dłoń!

księga snów

Znaczenie snu biust

  • Gdy śni Ci się, że widzisz piękny biust – to dobry omen, zwiastujący szczęście i radość. Większość spraw ułoży się po Twojej myśli, a problemy same się rozwiążą. Nie martw się więc na zapas i korzystaj z dobrej passy!
  • Kiedy we śnie widzisz duży biust – pod względem materialnym, wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. Uważaj jednak, żebyś nie zaprzepaścił przez to kontaktów z najbliższymi i zbytnio nie zachłyśnij się fortuną. Pamiętaj, że toczy się ona kołem i jak szybko przyszła, tak szybko może odejść!
  • Jeśli we śnie widzisz mały biust – przez swoją rozrzutność i lekkomyślność możesz stracić wiele pieniędzy. Postaraj się więc w najbliższym czasie nie robić dużych, spontanicznych zakupów i nie wchodź w żadne układy dotyczące finansów!
  • Gdy śni Ci się brzydki, obwisły biust – zwiastuje to rozczarowanie w sferze uczuciowej. Być może patrzyłeś dotąd na swoją drugą połówkę przez różowe okulary nie dostrzegając tego, jaka naprawdę jest? Pamiętaj jednak o tym, że nikt nie jest idealny, a nad każdą wadą można popracować!
  • Gdy śni Ci się zraniony biust – jest to ostrzeżenie. Bądź bardziej czujny niż na co dzień i przez jakiś czas unikaj niepotrzebnego ryzyka
  • Jeśli we śnie widzisz dziecko przytulone do biustu – to bardzo dobry znak, zwiastujący szczęście oraz powodzenie. Problemy odejdą w zapomnienie, a Ty w końcu poczujesz, że żyjesz
  • Jeśli jesteś kobietą i śnią Ci się chore piersi – może dosłownie zwiastować to chorobę Twoją lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia. Nie bagatelizuj niepokojących objawów i jeśli je odczuwasz, bez zwłoki skonsultuj się z lekarzem!
  • Gdy masz sen erotyczny i widzisz w nim nagi biust – może być to znak, że nie jesteś do końca zadowolony z tego jak układa się Twoje życie seksualne
  • Kiedy we śnie pokazujesz komuś nagi biust – to doskonały znak w odniesieniu do Twojego życia towarzyskiego oraz uczuciowego. Zyskasz nowych przyjaciół, a Twój związek na nowo rozkwitnie. Da Ci to wiele szczęścia i naładuje Cię pozytywną energią
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x