Bieda

Sennik bieda

Jeśli w Twoim śnie pojawiają się symbole biedy, może być to znak, że wewnętrznie nie odczuwasz zadowolenia z tego, co osiągnąłeś w swoim życiu. Może to najlepszy czas na to, by zacząć działać i spełniać swoje marzenia? Pamiętaj, że nigdy nie jest zbyt późno na naukę ani samorealizację!

księga snów

Znaczenie snu bieda

  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś biedny – może być to znak, że któryś z Twoich przyjaciół jest lub będzie w niemałych tarapatach. Możesz mu jednak pomóc szybko wyjść na prostą. To tylko wzmocni Wasze relacje!
  • Gdy ciężarnej kobiecie śni się bieda – to nic innego, jak podpowiedź dotycząca płci Twojego dziecka. To najprawdopodobniej będzie chłopiec!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś biedny ale szczęśliwy – twoja uczciwość oraz dobre serce, wkrótce zostaną docenione. Nieoczekiwanie się wzbogacisz i zyskasz szacunek innych ludzi
  • Kiedy w Twoim śnie bieda dotyka kogoś innego – niestety jest to bardzo zły omen. Ostrzega przed gorszym czasem, pełnym smutku, złości oraz niezadowolenia. Nie poddawaj się jednak i pamiętaj, że takie chwile są po to, byś bardziej doceniał te dobre!
  • Kiedy śni Ci się, że pomagasz ubogim ludziom – Twoje życie będzie pełne szczęścia, powodzenia oraz dobrej passy. Bez większego problemu osiągniesz wszystko o czym marzysz, pamiętaj tylko by dalej żyć zgodnie ze swoim sercem i tak by nie ranić innych!
  • Gdy śnisz, że odmawiasz pomocy ubogiemu – to zapowiedź smutku i niepowodzeń. Pamiętaj by ludzi traktować tak, jak sam byś chciał być traktowany
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x