Bicie

Sennik bicie

Symbol ten może oznaczać tłumioną agresję lub złość na coś. Pamiętaj jednak, że każdy konflikt da się rozwiązać na spokojnie. Sen o bitce może mieć też podłoże erotyczne i wiązać się z wewnętrznym niezadowoleniem w tej dziedzinie.

księga snów

Znaczenie snu bicie

  • Gdy śni Ci się, że ktoś Cię bije – niedługo w Twoim bliskim otoczeniu wybuchnie jakiś konflikt, którego możesz być uczestnikiem, a nawet zarzewiem! Pamiętaj by uważać na słowa, ponieważ te wypowiedziane w złości mogą bardzo ranić!
  • Gdy śni Ci się, że Ty się z kimś bijesz – wkrótce poznasz bardzo ciekawą osobę, która znacząco wpłynie na Twoje życie. Prawdopodobnie zaprzyjaźnicie się, a relacja ta będzie bardzo mocna i długotrwała
  • Kiedy śni Ci się, że widzisz jakąś bijatykę ale nie bierzesz w niej udziału – to świetny znak w odniesieniu do życia uczuciowego. Jeśli jesteś singlem, prawdopodobnie niedługo się zakochasz. Jeśli natomiast jesteś w związku, odżyje on i da Wam obydwojgu jeszcze wiele radości
  • Kiedy we śnie bijesz dziecko – chyba zbytnio wykorzystujesz kogoś ze swojego bliskiego otoczenia. Zastanów się czy sam chciałbyś być tak traktowany!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x