Biblia

Sennik Biblia

Gdy symbol ten pojawia się we śnie, może to oznaczać, że wewnętrznie czujesz się moralnie zagubiony. Potrzebujesz drogowskazów oraz dobrej rady kogoś dojrzalszego i mądrzejszego.

Zajrzyj jednak najpierw w głąb siebie, ponieważ może okazać się, że tak naprawdę od dawna znasz odpowiedzi na wszystkie męczące Cię pytania!

księga snów

Znaczenie snu Biblia

  • Gdy śnisz, że czytasz Biblię – potrzebujesz wsparcia oraz rady. Czujesz się osamotniony i przytłoczony problemami. Weź kilka głębokich wdechów i posłuchaj głosu swojego serca. To ono najlepiej Ci podpowie!
  • Gdy śni Ci się zniszczona Biblia – niedługo nadejdą dla Ciebie trudne chwile, pełne niepewności oraz zachwiania Twojej wewnętrznej równowagi. Czy masz w sobie wystarczająco dużo siły by to przetrwać?
  • Kiedy śni Ci się, że widzisz Biblię – najprawdopodobniej już niedługo czeka Cię niespodzianka, która da Ci dużo przyjemności. Będzie ona niewinna ale zachwyci Cię jak już dawano nic!
  • Kiedy śni Ci się, że posiadasz Biblię – wewnętrznie jesteś bardzo zadowolony ze swojego związku i masz pewność, że przetrwa on absolutnie wszystko
  • Gdy śnisz, że kupujesz Biblię – czujesz do kogoś niechęć, która z dnia na dzień przybiera na sile. Przygotuj się na to, że w końcu złość wybuchnie i możesz powiedzieć kilka słów za dużo
  • Kiedy śnisz, że dajesz komuś Biblię – los w końcu wynagrodzi Ci lata cierpliwości. Będzie towarzyszyć Ci szczęście, nie bój się więc działać i spełniać swoje najskrytsze marzenia. To Twój czas, wykorzystaj go!
  • Kiedy śni Ci się, że upuszczasz Biblię – to zapowiedź rychłego rozstania. Może niekoniecznie ze swoją drugą połówką, lecz na przykład z bliskim przyjacielem lub członkiem rodziny
  • Gdy we śnie kpisz z Biblii – któryś z Twoich przyjaciół namówi Cię do czegoś, co nie wyjdzie Wam na zdrowie. Niemoralna propozycja pociągnie za sobą lawinę nieprzyjemnych wydarzeń, których długo będziesz żałować!
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x