Bawół

Sennik bawół

Bawół to zwierzę bardzo potężne lecz niezbyt sprytne ani nie zwinne. Gdy pojawia się ono w Twoim śnie, może to oznaczać, że masz wroga, który na pierwszy rzut oka wydaje się potężny, jednak gdy zacznie działać, szybko okaże się, że jest on nieco zbyt pewny siebie. Jemu nie wyjdzie to na dobre, jednak Ty możesz w takiej sytuacji czuć się spokojnie. Nic Ci z jego strony nie grozi.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z bawół:

księga snów

Znaczenie snu bawół

  • Jeśli śnią Ci się bawoły – Twoi wrogowie może i są potężni, może i mają większe znajomości oraz wpływy ale to Ty jesteś od nich inteligentniejszy i sprytniejszy. Pamiętaj o tym!
  • Jeśli śni Ci się jeden bawół – nie działaj zbyt pochopnie, szczególnie przez kilka kolejnych dni. Pamiętaj, że stres ani pośpiech nie są najlepszymi doradcami!
  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś bawołem -idziesz przed siebie jak burza. Realizujesz się zawodowo i towarzysko. Czy jednak właśnie to jest najważniejsze? Zastanów się gdzie widzisz się za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat? Co wtedy będzie najważniejsze?
  • Gdy śni Ci się, że zabijasz bawoła, a jesteś kobietą – to świetny znak w sferze zawodowej, szczególnie jeśli właśnie pracujesz nad jakimś projektem. Wszystko pójdzie po Twojej myśli, a nawet lepiej! Sporo mężczyzn popatrzy na Ciebie teraz z należnym Ci się uznaniem!
  • Gdy śni Ci się, że zabijasz bawoła, a jesteś mężczyzną – w Twoim bliskim otoczeniu jest ktoś, kto będzie chciał Ci zaszkodzić. Bądź czujny i miej oczy szeroko otwarte, ponieważ masz sporą szansę na powstrzymanie wroga!
  • Gdy śni Ci się, że bawół tratuje ludzi – Twoje obecne lub planowane działania są bardzo ryzykowne i podświadomie świetnie zdajesz sobie z tego sprawę. Może lepiej trzymać się tego co znane i bezpieczne?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x