Bas

Sennik bas

Bas w sensie dźwięku oznacza niski głos męski. Jeśli słyszysz go we śnie, może to oznaczać problemy w miłości. Kiedy natomiast sam mówisz basem – podświadomość ostrzega Cię przed oszustem, który w najbliższej przyszłości będzie próbował namieszać w Twoim życiu. Dobrym omenem jest natomiast słyszany we śnie śpiew basowy – wróży to jakieś przyjemności płynące ze strony osoby, którą kochasz lub darzysz przyjaźnią.

księga snów

Znaczenie snu bas

  • Gdy śni Ci się, że mówisz basem – uważaj, ponieważ ktoś z Twojego najbliższego otoczenia oszukuje Cię. Tyczy się to głównie sfery zawodowej lub finansowej. Uważaj więc komu ufasz i komu powierzasz swoje pieniądze!
  • Gdy śni Ci się, że słyszysz basowy głos – oznacza to problemy w sferze uczuciowej. Jeśli jesteś w związku, w najbliższych dniach możesz spodziewać się sporej awantury, a nawet rozstania! Spróbuj zachować spokój i uważaj na to co mówisz. Złość nie jest bowiem dobrym doradcą!
  • Gdy śni Ci się, że ktoś śpiewa basem – to dobry znak, zwiastujący jakąś niespodziewaną przyjemność. Najprawdopodobniej będzie ona miała związek z Twoim życiem uczuciowym
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x