Bar

Sennik bar

Najczęściej jeśli śni Ci się bar, jest to bardzo dobry znak. Możliwe, że już wkrótce spełnią się Twoje marzenia, wzbogacisz się lub docenią Cię inni. Pamiętaj jednak, że bardzo ważne są szczegóły, które pojawiają się w związku z tym snem. Samotne siedzenie przy barze oznacza bowiem, że w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która bardzo negatywnie wpływa na Twoje samopoczucie. Może przyszedł już najwyższy czas by odciąć się od takiego wampira energetycznego?

Zobacz podobne znaczenia snów związane z barem:

księga snów

Znaczenie snu bar

  • Gdy we śnie widzisz bar – już niedługo spełnisz swoje marzenia, które wiążą się ze sferą finansową lub zawodową. Da Ci to spory zastrzyk gotówki i sprawi, że bardzo długo nie będziesz musiał bać się o niedobór pieniędzy. Działaj śmiało, to Twój czas!
  • Gdy we śnie widzisz zamknięty bar – wkrótce Twoje plany zaczną się spełniać. Będziesz to zawdzięczał sporemu wysiłkowi, który jednak się opłaci! Pamiętaj więc by za nic w świecie się teraz nie poddawać!
  • Gdy we śnie siedzisz przy barze – masz dobre pomysły na siebie i swoje życie, jednak blokuje Cię niepewność i strach przed zmianami. Uwierz w siebie, masz więcej siły niż Ci się wydaje!
  • Gdy we śnie siedzisz przy barze, a jesteś kobietą – masz w sobie ogromne pokłady odwagi i samozaparcia. Niebawem odniesiesz sukces i zostaniesz doceniona, najprawdopodobniej przez jakiegoś ważnego dla Ciebie mężczyznę.
  • Gdy śni Ci się, że opierasz się o bar – to fantastyczny znak. W Twoim życiu nastąpi teraz pasmo sukcesów, które będziesz potrafił świetnie wykorzystać
  • Gdy śnisz, że samotnie siedzisz przy barze – w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się osoba, która Cię wykorzystuje i źle wpływa na Twoje samopoczucie. Rozejrzyj się wkoło i nie bój się stanowczo zerwać tej znajomości. Jej kontynuowanie może Cię w przyszłości wiele kosztować!
  • Gdy siedzisz w barze z przyjaciółmi – jesteś osobą wyrozumiałą i pełną wewnętrznego dobra oraz cierpliwości. Niektórzy uważają, że jesteś naiwny, jednak już niedługo Twoje cechy okażą się bardzo pożądane. Zrobisz coś, co odbije się szerokim echem i sprawi, że staniesz się bohaterem.
  • Gdy Twoi znajomi siedzą w barze jednak Ciebie tam nie ma – chyba nie do końca wierzysz w siebie, tymczasem Twoi najbliżsi bardzo liczą się z Twoim zdaniem i uważają Cię za nieocenioną część grupy. Przestań skupiać się na swoich wadach i ułomnościach, skup się za to na tym, co robisz najlepiej!
  • Gdy kupujesz coś w barze – pamiętaj o swoich zasadach i mocno się ich w najbliższym czasie trzymaj. Jakaś sytuacja może sprawić, że zechcesz postąpić niemoralnie, jednak skutki tego mogą być opłakane.
  • Gdy we śnie jesteś pracownikiem baru – chcesz się wzbogacić na wszelką cenę. Droga, którą planujesz nie jest jednak najlepszą. Szybko z niej zejdź i zacznij postępować według zasad.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x