Bankrut

Sennik bankrut

Jeśli śni Ci się bankructwo, najprawdopodobniej jest to ostrzeżenie dotyczące Twoich spraw zawodowych. Uważaj na ludzi, którzy Cię otaczają i nie słuchaj przez pewien czas ich rad. Mogą oni bowiem chcieć Cię wykorzystać i wspiąć się po Twoich plecach do kariery. Pamiętaj, że niektórzy idą do celu po trupach i nie zważają na konsekwencje swoich działań.

księga snów

Znaczenie snu bankrut

  • Gdy śnisz, że dotyka Cię bankructwo – uważaj w sferze finansowej i zawodowej. Zaraz może się okazać, że przeszarżowałeś i tak naprawdę nie podołasz temu, co założyłeś. Zwolnij tempo, weź głęboki oddech i rozważ inny plan działania
  • Gdy śnisz, że spotykasz kogoś kto zbankrutował – pilnuj swoich spraw finansowych. Może się bowiem okazać, że ktoś knuje przeciw Tobie i ze wszystkich sił stara się popsuć Twoje plany!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś bankrutem – już niedługo będziesz mieć więcej pracy ale spowodowane to będzie czymś bardzo pozytywnym i czymś o czym zawsze marzyłeś
  • Gdy doprowadzasz kogoś do bankructwa – nie jesteś zbyt zadowolony ze swojej obecnej sytuacji. Przystań na chwilę, wyluzuj się i zastanów czy właśnie takiego życia chciałeś? Może warto odwrócić je o 180 stopni, przestać się bać i zacząć realizować marzenia?
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x