Azja

Sennik Azja

Gdy w Twoim śnie pojawia się kontynent azjatycki, możesz być pewny, że coś w Twoim życiu się zmieni. Mogą to być zmiany na lepsze, choć nie wykluczone, że i na gorsze. Postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów ze swojego snu, ponieważ mogą one bardzo pomóc w prawidłowej interpretacji snu.

księga snów

Znaczenie snu Azja

  • Gdy we śnie widzisz Azję – ktoś z Twojego najbliższego otoczenia ma jakieś problemy i potrzebuje Twojej pomocy. Boi się jednak lub wstydzi o to poprosić. Miej więc oczy szeroko otwarte!
  • Gdy we śnie zwiedzasz Azję – los Ci sprzyja i niedługo otworzy przed Tobą nowe możliwości. Bądź więc czujny i dobrze wykorzystaj chwile szczęścia!
  • Gdy śni Ci się, że mieszkasz w Azji – jesteś osobą silną psychicznie i taką, którą ciężko manipulować. W każdej kwestii masz swoje zdanie, za co bardzo cenią Cię najbliżsi. Ta odwaga pomoże Ci niedługo w jakiejś trudnej sytuacji
  • Gdy widzisz Azję na mapie – pomożesz jakiemuś znajomemu finansowo. Dla Ciebie nie będzie to duży problem, a jemu niesamowicie ułatwi to wyjście z opałów. Nie zastanawiaj się więc nad wyciągnięciem pomocnej dłoni!
  • Gdy śni Ci się, że wyjeżdżasz w podróż do Azji – nawiążesz nowe znajomości, które otworzą przed Tobą wiele nowych możliwości. Korzystaj z nich jednak z głową, byś nie zaszkodził nowemu przyjacielowi ani sobie!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x