Awokado

Sennik awokado

Gdy w Twoim śnie pojawia się awokado, zwiastuje to najczęściej coś dobrego. Śniąc postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących zapachu, smaku czy wyglądu tego owocu, ponieważ pomoże Ci to dokładniej zinterpretować sen.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z awokado:

księga snów

Znaczenie snu awokado

  • Gdy śnisz, że widzisz awokado – po chwilowym gorszym okresie, przyjdzie lepszy, więc absolutnie się nie załamuj! Niedługo poczujesz wielki przypływ pozytywnej energii i siły do działania!
  • Gdy awokado, które widzisz jest dojrzałe i piękne – to zapowiedź poprawy w obrębie Twoich finansów oraz życia zawodowego. Prawdopodobnie dostaniesz awans lub całkowicie zmienisz pracę. W końcu będziesz zadowolony ze swoich zarobków i będziesz w stanie zacząć spełniać swoje marzenia!
  • Gdy we śnie jesz awokado – staniesz się bardzo popularny, a każdy będzie chciał spędzić z Tobą jak najwięcej czasu. Zasmakujesz w nocnym życiu, a może nawet się zakochasz?
  • Gdy we śnie obierasz awokado – powinieneś jeszcze raz przemyśleć pewną ważną decyzję, którą uznałeś za już podjętą. Może jest jakieś prostsze i bardziej korzystne dla Ciebie rozwiązanie?
  • Kiedy we śnie zbierasz awokado – jest to zapowiedź zmiany stanu cywilnego. Jeśli jesteś singlem, za niedługo zakochasz się i bardzo szybko podejmiesz decyzję o małżeństwie. Jeśli natomiast jesteś w związku, może być to zapowiedź jego rozpadu, co w zasadzie może wyjść Ci ostatecznie na dobre.
  • Kiedy we śnie kupujesz awokado – Twoje pomysły i inwestycje, w końcu zaczną przynosić owoce. Wszystko ułoży się po Twojej myśli, a w niektórych kwestiach przejdą nawet Twoje najśmielsze oczekiwania!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x