Awaria

Sennik awaria

Jeśli w Twoim śnie pojawia się jakaś awaria, może to symbolizować problemy jakie napotkasz na drodze do celu. Postaraj się zapamiętać, czego dokładnie dotyczyła awaria z Twojego snu, a pomoże Ci to dokładniej zinterpretować sen.

księga snów

Znaczenie snu awaria

  • Gdy śni Ci się awaria telefonu – może to być zapowiedź kłótni oraz trudności w porozumieniu się z Twoimi bliskimi. Pamiętaj, że każdy ma lepsze i gorsze dni, bądź wyrozumiały i nie podejmuj decyzji w złości. Nie jest ona bowiem dobrym doradcą!
  • Gdy we śnie psuje się samochód lub inny pojazd – coś lub ktoś stanie Ci na drodze do osiągnięcia celu. Pamiętaj jednak, że jesteś silniejszy niż Ci się wydaje i poradzisz sobie z tym problemem bardzo szybko!
  • Kiedy śnisz o awarii lodówki – zdradzisz jakąś tajemnicę, co będzie Cię potem bardzo męczyło. Generalnie masz wielką potrzebę emocjonalnego otwarcia się i rozmowy o swoich uczuciach oraz problemach. Nie wstydź się zwrócić do przyjaciela! On wysłucha Cię z wielką przyjemnością, a także da Ci bardzo dobrą radę!
  • Gdy śni Ci się awaria prądu – nie jesteś chyba do końca obiektywny w odniesieniu do jakiejś ważnej w tym momencie sprawy. Przestań patrzeć tylko i wyłącznie na swoje potrzeby i zachcianki, a skup się bardziej na swoich najbliższych!
  • Gdy śni Ci się awaria hydrauliczna – masz jakieś zahamowania, które nie pozwalają Ci się do końca cieszyć życiem ani korzystać z niego w stopniu, który by Cię zadowalał. Przestań patrzeć na to co wypada, a co nie, a także na to co pomyślą sobie inni!
  • Kiedy śnisz o awarii komputera – chyba zbytnio skupiłeś się na jakieś sprawie, która tak naprawdę nie ma większego znaczenia. Zaniedbujesz przez to najbliższych, a także kwestie bardziej przyziemne i pilniejsze
  • Kiedy śni Ci się awaria samolotu – zmianie ulegnie Twoja sytuacja finansowa lub zawodowa. Na szczęście będzie to zmiana na lepsze, taka która da Ci satysfakcję o otworzy przed Tobą nowe możliwości
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x