Autobus

Sennik autobus

Jeśli w Twoim śnie pojawia się ten symbol, może on być zapowiedzią tego, że musisz uzbroić się w cierpliwość. Droga do celu okaże się bowiem trudniejsza i dłuższa niż Ci się początkowo wydawało. Bądź jednak wytrwały, ponieważ stacja końcowa jest tego warta!

księga snów

Znaczenie snu autobus

  • Gdy we śnie jedziesz autobusem – brakuje Ci niezależności. Czujesz, że ktoś kieruje Twoim życiem i nie daje Ci spełniać marzeń. Musisz wyswobodzić się z tej relacji, ponieważ jeśli dalej tak pójdzie, zmarnujesz życie na spełnianie oczekiwań kogoś innego
  • Gdy we śnie jesteś kierowcą autobusu – to świetny czas na poznawanie nowych ludzi i odnawianie starych znajomości. Być może właśnie teraz nawiążesz relację, która trwać będzie do końca Twojego życia i da Wam obojgu wiele radości oraz satysfakcji. Możesz liczyć też na szczęście w miłości!
  • Kiedy śni Ci się pusty autobus – to świetny znak w odniesieniu do Twojej pracy zawodowej. W końcu zostaniesz doceniony, za czym w parze pójdzie też zysk materialny
  • Gdy śni Ci się zatłoczony autobus – może to oznaczać, że ktoś z Twojego bliskiego otoczenia wywiera na Ciebie ogromny wpływ, a wręcz kieruje Twoim życiem. Wewnętrznie czujesz się z tym bardzo źle i masz tego dość. Czy jednak wystarczy Ci siły by przejąć dowodzenie nad sterem swojego życia?
  • Gdy śni Ci się, że autobus stoi w korku – to ostrzeżenie przed przejściowymi kłopotami lub stagnacją. Przeczekaj ten czas, ponieważ nie będzie on trwał długo, a zaraz po nim odczujesz przypływ pozytywnej energii
  • Gdy śni Ci się, że czekasz na autobus – wewnętrznie nie jesteś zadowolony z tego, jak obecnie wygląda Twoje życie. Masz ochotę coś zmienić, blokuje Cię jednak strach i niepewność. Czy nie warto je pokonać i sprawdzić co jeszcze możesz przeżyć?
  • Gdy śni Ci się, że ucieka Ci autobus – wbrew pozorom jest to dobry znak. Uda Ci się bowiem uniknąć jakichś nieprzyjemności lub poważnych kłopotów
  • Gdy we śnie wysiadasz z autobusu – wygląda na to, że jesteś zbyt leniwy by podążać za swoimi celami i marzeniami. Najprawdopodobniej później będziesz tego bardzo żałował. Zastanów się więc czy nie warto teraz trochę się wysilić?
  • Kiedy we śnie wsiadasz do niewłaściwego autobusu – wewnętrznie czujesz, że podjąłeś ostatnio złą decyzję. Może jeszcze nie jest za późno by to naprostować?
  • Gdy we śnie widzisz wypadek autobusu – nie możesz już dłużej odwlekać pewnej sprawy. Ciągle powtarzasz sobie, że zajmiesz się tym od poniedziałku, w przyszłym miesiącu lub roku. Tak naprawdę jednak najlepszy czas na wystartowanie z tym projektem jest właśnie teraz!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x