Aureola

Sennik aureola

Jeśli w Twoim śnie pojawia się aureola, która jest symbolem wybaczenia, dobroci i miłosierdzia, bądź pewny, że Twoje życie zacznie się wreszcie wspaniale układać. Jeśli masz z kimś jakiś konflikt, to najlepszy czas na jego rozwiązanie. Gdy coś poszło nie tak w pracy, właśnie teraz naprawienie tego, przyjdzie Ci bez trudu. Pamiętaj by nigdy nie tracić nadziei, ponieważ szczęście pojawia i znika bez zapowiedzi.

księga snów

Znaczenie snu aureola

  • Gdy śnisz, że sam masz aureolę – bądź bardziej uważny niż zazwyczaj ponieważ ktoś chce odebrać Ci coś bardzo cennego. Może mieć to także związek z chęcią przejęcia Twojej pozycji zawodowej. Nie daj sobą manipulować i uważaj na to co i komu mówisz!
  • Gdy aureolę widzisz nad głową kogoś znajomego – oznacza to, że podświadomie zazdrościsz czegoś tej osobie. Musisz się zastanowić dlaczego tak jest i co dokładnie jest obiektem Twojej zazdrości. Może uczucie to jest bezpodstawne?
  • Gdy widzisz aureolę nad głową kogoś nieznajomego – niedługo poznasz kogoś, kto okaże się być Twoją bratnią duszą. Spędzicie razem mnóstwo wspaniałych chwil, a Wasza przyjaźń przetrwa wiele, wiele lat
  • Gdy widzisz złotą aureolę – ktoś w końcu doceni Twoje starania i dostrzeże poświęcenie. Wewnętrznie bardzo czekałeś na tą chwilę, była Ci bowiem potrzebna by zyskać motywację do dalszego działania
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x