Atrament

Sennik atrament

Sen, w którym pojawia się atrament symbolizuje nieuporządkowane sprawy, do których podświadomie cały czas wracasz. Nie dają Ci one spokoju i sprawiają, że czujesz niepewność. Dla własnego dobrego samopoczucia, dobrze byłoby rozwiązać problem i pozbyć się frustrujących myśli.

Atrament we śnie może też oznaczać ostrzeżenie przed czyimś fałszywym oskarżeniem skierowanym w Twoją stronę. Uważaj komu ufasz i bądź bardzo czujny. Nie daj się zwieść fałszywym uśmiechom i pochlebnym słowom!

księga snów

Znaczenie snu atrament

  • Gdy śni Ci się, że widzisz atrament – postaraj się na bieżąco rozwiązywać problemy. Niezałatwione sprawy mogą dawać o sobie znać w przyszłości i narobić jeszcze niezłego zamieszania!
  • Gdy śni Ci się, że piszesz atramentem – pamiętaj, że słowa wypowiedziane w złości mogą bardzo ranić. Nie dawaj się zbytnio ponosić emocjom, ponieważ możesz przez to stracić kogoś bardzo bliskiego Twojemu sercu
  • Gdy śni Ci się, że rozlewasz atrament – jesteś osobą, która zawsze stara się wszystkim pomóc. Uważaj jednak przy najbliższej tego typu sytuacji, ponieważ ktoś może odebrać to jako Twoją próbę mieszania się w nie swoje sprawy. Wyniknie z tego spora awantura, lepiej więc byś odpuścił na wstępie.
  • Gdy śni Ci się, że napełniasz atramentem pióro – ktoś z Twoich bliskich stracił lub straci do Ciebie zaufanie. Będziesz musiał bardzo mocno i długo pracować na jego odbudowanie. Pamiętaj jednak, że warto!
  • Gdy śni Ci się czarny atrament – może to być ostrzeżenie przed chorobą, która Cię czeka. Zatroszcz się o swoje zdrowie, nie podejmuj ryzyka i przez jakiś czas unikaj podróży coraz imprez
  • Gdy śni Ci się czerwony atrament – to ostrzeżenie przed źle ulokowanymi uczuciami. Miałeś przecież przeczucie, że to nie jest partner czy partnerka dla Ciebie, dlaczego nie posłuchałeś głosu swojego serca?
  • Gdy śni Ci się niebieski atrament – działaj bardziej rozważnie i przez jakiś czas nie podejmuj ryzyka. Los Ci bowiem obecnie nie sprzyja i możesz wiele stracić
  • Gdy śni Ci się, że kupujesz atrament – w Twoim życiu szykują się spore zmiany. Jeśli tylko posłuchasz głosu swojego serca i postąpisz według swoich zasad, wszystko ułoży się po Twojej myśli!
  • Gdy śni Ci się, że pijesz atrament – Twoja podświadomość krzyczy, że stąpasz po bardzo kruchym lodzie. Bądź bardziej zapobiegawczy, ponieważ kiedyś Twoje szczęście się skończy, a sam wiele stracisz przez swoją lekkomyślność!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x