Atak padaczki

Sennik atak padaczki

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że wewnętrznie jesteś bardzo niespokojny i niepewny siebie. Coś w Tobie krzyczy, że problem, który uważałeś za rozwiązany, tak naprawdę dalej tkwi w Tobie jak cierń, który rani w najmniej oczekiwanych momentach. Powinieneś wsłuchać się w siebie i postarać się zamknąć sprawy, które sprawiają Ci ból.

księga snów

Znaczenie snu atak padaczki

  • Gdy śni Ci się, że sam masz atak padaczki – najprawdopodobniej czekają Cię jakieś problemy zdrowotne lub utrata pracy. Dbaj więc o siebie, a jednocześnie bądź bardzo czujny!
  • Gdy widzisz jak ktoś inny dostaje ataku padaczki – czekają Cię jakieś kłótnie w kręgu najbliższych przyjaciół. Możesz być ich uczestnikiem, a nawet zapalnikiem. Uważaj więc na to co mówisz i robisz, ponieważ awantura ta może sprawić, że Wasze relacje znacznie się ochłodzą
  • Gdy śni Ci się, że ktoś z Twoich bliskich dostaje ataku padaczki – podświadomie bardzo martwisz się o tą osobę. Okaż jej w to na co dzień, wspieraj ją i bądź przy niej, a być może uda Ci się jej pomóc!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x