Astronom

Sennik astronom

Kiedy w Twoim śnie pojawia się astronom, oznacza to, że jesteś osobą, która skupia się na teraźniejszości i nie rozpamiętuje porażek z przeszłości. Niektóre sprawy tkwią jednak ciągle w Twojej podświadomości i w jakiś sposób Cię ranią. Pamiętaj, że część problemów warto rozwiązać, a nie tylko rzucić je w niepamięć. Gdy się z nimi rozprawisz, będziesz mieć bowiem pewność, że nie wrócą w chwili Twojej słabości czy gorszego samopoczucia.

księga snów

Znaczenie snu astronom

  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś astronomem – w końcu osiągniesz swój cel. Uda Ci się to dzięki determinacji, uporowi i pewności siebie. Mimo, że być może zapomniałeś już o tych cechach, one nadal w Tobie są i niedługo dadzą o sobie znać!
  • Gdy śni Ci się, że widzisz astronoma – to nie będzie dla Ciebie najłatwiejszy czas. Czekają Cię bowiem przejściowe kłopoty, nieporozumienia i niedomówienia. Nie martw się jednak, ponieważ ostatecznie wszystko się ułoży i pójdzie po Twojej myśli.
  • Gdy widzisz astronoma, którego wzrok skierowany jest w niebo – to świetny znak, zwiastujący ogromne szczęście, radość i powodzenie. Oderwiesz się na moment od szarej rzeczywistości i będziesz się świetnie bawić. To Twój czas, wykorzystaj go!
  • Gdy śni Ci się, że rozmawiasz z astronomem – masz świetne plany, których jednak boisz się realizować. Może nie będzie to najłatwiejsze ale jeśli nie chcesz już stać w miejscu, musisz zacząć działać. Gwiazdy Ci sprzyjają, jeśli dołożyć do tego Twój upór oraz wsparcie najbliższych, istnieje wielkie prawdopodobieństwo tego, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
  • Gdy śni Ci się, że kłócisz się z astronomem – masz zbyt wygórowane ambicje i plany. Mogą się one nie powieść ze względu na brak środków lub możliwości
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x