Astronauta

Sennik astronauta

Astronauta, którego spotykamy we śnie przynosi nam pewne wiadomości, na które powinniśmy zwrócić uwagę. Może on nieść ze sobą przesłanie dotyczące relacji z osobami, które były ważne w naszym życiu. Będą pojawiać się zmiany w relacjach. Dla związkowców będą one pozytywne, zaś dla singli wiązać się one mogą z niepowodzeniem. Warto mieć na uwadze szczegóły pojawiające się we śnie, dzięki którym poznamy lepszą interpretację naszego snu.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z astronautą:

księga snów

Znaczenie snu astronauta

  • Jeśli we śnie zobaczyłeś astronautę – spodziewaj się wielu zadań. Niektóre z nich będą ciężkie, niektóre łatwe, jednak z pewnością uda ci się wykonać je wszystkie.
  • Jeśli we śnie sam byłeś astronautą – spędzisz wile czasu w samotności, będziesz się izolował od ludzi, co może wyjść na twoja niekorzyść.
  • Kiedy śniłeś o rozmowie z astronautą – będzie to zapowiedź poznania znanej lub wpływowej osoby, która wiele zmieni w twoim życiu. Będą to zmiany na plus.
  • Kiedy astronauta w twoim śnie szykował się do lotu – wiele kłótni szczególnie wśród członków twojej rodziny. Większość z nich będzie zapoczątkowana przez ciebie. Staraj się ostrożnie podchodzić do rozmów.
  • Jeśli śniłeś o białym skafandrze astronauty – uważaj na ludzi fałszywych, których w najbliższym czasie będzie pojawiać się wielu wokół twojej osoby.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x