Astrolog

Sennik astrolog

Astrolog we śnie pełni rolę mądrego doradcy, którego słowa warto zapamiętać. Mogą one być bowiem radą lub wskazówką do rozwiązaniu problemów, z którymi masz do czynienia na jawie. Astrolog może być także znakiem, że zbytnio zacząłeś skupiać się na tym co przyziemne i materialne, zostawiając w tyle to, co naprawdę ważne. Może to najlepszy czas na to, by przewartościować nieco swoje życie?

księga snów

Znaczenie snu astrolog

  • Gdy we śnie widzisz astrologa – osiągniesz wżyciu więcej niż Ci się wydaje. Masz do tego bowiem wszelkie predyspozycje, tyle że gdzieś po drodze coś lub ktoś sprawił, że przestałeś wierzyć w siebie. Przestań oglądać się na innych i zacznij się realizować, dasz radę!
  • Gdy we śnie rozmawiasz z astrologiem – Twoje życie bardzo się zmieni po wydarzeniu, które czeka Cię w najbliższej przyszłości. Nie martw się jednak, ostatecznie bowiem okaże się, że wyjdzie Ci to na dobre!
  • Gdy śni Ci się, że widzisz badania astrologiczne – dzięki swojej inteligencji i spostrzegawczości odkryjesz coś, co może całkowicie zmienić Twoje życie. Prawdopodobnie sporo też na tym zyskasz!
  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś astrologiem – wewnętrznie czujesz, że Twoje życie nie do końca wygląda tak jak powinno. Masz potrzebę pójścia o krok dalej – dalszego kształcenia się, założenia rodziny, firmy lub przeprowadzki. Postępuj zgodnie ze swoim sercem, a wyjdzie Ci to na dobre!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x