Arystokrata

Sennik arystokrata

Gdy w Twoim śnie pojawia się arystokrata, może być to oznaką tego, że zbytnio wykorzystujesz swoją pozycję i sam wewnętrznie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Pamiętaj, że zarówno dobre, jak i złe uczynki zazwyczaj do nas wracają. Poza tym zastanów się czy sam chciałbyś być traktowany w taki sposób w jaki traktujesz niektórych ludzi?

księga snów

Znaczenie snu arystokrata

  • gdy we śnie przebywasz w towarzystwie arystokratów – chyba zapomniałeś o tym, co w życiu jest tak naprawdę ważne. Swój czas poświęcasz na uciechy i zabawę, zamiast zacząć realizować marzenia. To najwyższy czas na to by dorosnąć i wziąć się do roboty
  • Gdy śni Ci się, że widzisz arystokratów – Twoja zachłanność najprawdopodobniej już niedługo sprawi, że stracisz więcej niż mogłeś zyskać.
  • Gdy śnią Ci się arystokraci, a jesteś młodą kobietą – przy wyborze mężczyzny na całe życie kierujesz się wyglądem i tym ile on zarabia. Pamiętaj jednak, że uroda przeminie, a fortuna kołem się toczy. Lepiej postawić na to co zostaje czyli dobroć, inteligencję, lojalność oraz zaradność!
  • Gdy śnisz, że sam jesteś arystokratą – to świetny znak w odniesieniu do Twoich planów i marzeń. Wszystko pójdzie po Twojej myśli, a kilka szczęśliwych zrządzeń losu bardzo Ci w tym pomoże. Działaj więc, to Twój czas!
  • Gdy śni Ci się, że rozmawiasz z arystokratą – wystrzegaj się zarozumiałych ludzi, co do których od początku miałeś złe przeczucia. Tak jak Ci się wydawało – zależy im bowiem wyłącznie na własnym zysku, nawet jeśli mieliby dążyć do niego po trupach przyjaciół!
  • Gdy śni Ci się, że kłócisz się z arystokratą – wkrótce znacznie pogorszą Ci się stosunki z jakimś bliskim przyjacielem. Pamiętaj, że tylko szczera rozmowa może pomóc w tej sytuacji. Nie udawaj więc obrażonego i wyciągnij dłoń na zgodę!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś służącym u arystokratów – masz bardzo wysoko postawioną poprzeczkę. Czy ktoś z Twojego otoczenie nie wywiera na Ciebie przypadkiem zbyt dużej presji? Nie dawaj sobą manipulować i sam kieruj swoim życiem! Nie bój się spełniać własnych marzeń i nie patrz na to, co myślą o nich inni!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x