Artysta

Sennik artysta

Sen, w którym pojawia się artysta może symbolizować nasze ukryte talenty i zdolności. Dobrze jest zapamiętać co robił. Być może właśnie taki talent tkwi gdzieś głęboko w Tobie! Sen o artyście może wskazywać też na to, że nie czujesz się do końca spełniony i chcesz dokonać w swoim życiu jakichś wielkich zmian. Czy jednak wystarczy Ci na to odwagi?

Sen o artyście może być też ostrzeżeniem przed nieszczerymi przyjaciółmi, którzy chcą w jakiś sposób Cię wykorzystać. Pamiętaj by nie dawać sobą manipulować i mieć oczy szeroko otwarte!

księga snów

Znaczenie snu artysta

  • Gdy śni Ci się, że widzisz artystę – chyba za dużo czasu poświęcasz na przyjemności. Niestety życie nie polega tylko na nich! Jeśli chcesz w życiu cokolwiek osiągnąć, lepiej weź się do pracy i odpuść na jakiś czas imprezy
  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś artystą – to jak widzisz świat, wpływa na to jak pracujesz. Postaraj się dostrzec więcej pozytywów i naucz się cieszyć z małych rzeczy. Inni wolą ludzi uśmiechniętych i szczęśliwych!
  • Gdy śni Ci się, że spotykasz jakiegoś znanego artystę – niedługo poznasz świetnych ludzi, których towarzystwo bardzo Ci podpasuje. Najprawdopodobniej nawiążesz z częścią z nich przyjaźń na całe życie!
  • Gdy śni Ci się, że pijesz z artystą alkohol – wydaje Ci się, że wszystko układa się po Twojej myśli. To jednak złudzenie. Nie zauważasz problemów i starasz się je pomijać. Czasem trzeba jednak stanąć z nimi twarzą w twarz. Nie bądź tchórzem!
  • Gdy śni Ci się, że rozmawiasz z artystą – rozejrzyj się wokoło ponieważ ktoś z Twoich bliskich potrzebuje Twojej pomocy. Wstydzi się jednak lub boi o nią poprosić, dlatego musisz sam zagaić rozmowę. Pamiętaj o tym, że dobro zawsze wraca!
  • Gdy śni Ci się, że jesteś zakochany w artyście lub artystce – związek w którym jesteś lub za niedługo będziesz, okaże się jedną, wielką klapą. Nie angażuj się więc za bardzo, to nie jest osoba dla Ciebie.
  • Gdy śni Ci się, że oklaskujesz artystę – chyba zbytnio skoncentrowałeś się na przyjemnościach i banałach. Lepiej weź się do pracy, ponieważ życie może szybko zweryfikować Twoje zachowanie
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x