Artykuł prasowy

Sennik artykuł prasowy

Sen, w którym pojawia się artykuł prasowy może zwiastować krytykę wycelowaną prosto w Ciebie. Pamiętaj jednak o tym, że czasem dobrze dowiedzieć się jak widzą nas inni. Może to dać nam do myślenia i sprawić, że staniemy się jeszcze lepszymi ludźmi. Dobrze jest też zapamiętać czy oddźwięk artykułu był zły czy dobry. Jeśli zły, może być to ostrzeżenie przed jakimś niebezpieczeństwem. Uważaj na siebie przez jakiś czas bardziej niż zazwyczaj! Jeśli natomiast artykuł czytany we śnie był pozytywny – czekają Cię teraz same sukcesy. Inwestuj, podejmuj ryzyko i baw się świetnie, to Twój czas!

księga snów

Znaczenie snu artykuł prasowy

  • Gdy śni Ci się, że czytasz artykuł – w najbliższym czasie ktoś będzie chciał utrzeć Ci nosa i poważnie Cię skrytykuje. Pamiętaj żeby trzymać nerwy na wodzy i nie dać się sprowokować!
  • Gdy śni Ci się, że piszesz artykuł – masz w planach skrytykować kogoś, kto bardzo zalazł Ci za skórę. Pamiętaj jednak, że złość nie jest najlepszym doradcą, a słowa wypowiedziane pod jej wpływem mogą bardzo ranić. Przemyśl jak najlepiej ująć to co chcesz przekazać, żeby druga strona zrozumiała, a równocześnie nie poczuła się przez Ciebie atakowana.
  • Gdy widzisz artykuł w starej gazecie – chyba czasem zdarza Ci się zapominać o tym, co tak naprawdę jest ważne. Twoja praca nie jest ważniejsza niż rodzina i kontakty międzyludzkie. Pamiętaj o tym!
  • Gdy śni Ci się, że nie rozumiesz czytanego artykułu – w ostatnim czasie nie byłeś wystarczająco skoncentrowany, przez co podjąłeś kilka złych decyzji. Następnym razem skup się bardziej na tym co robisz, ponieważ kolejne błędy mogą kosztować Cię znacznie więcej
  • Gdy artykuł, który czytasz jest o Tobie – skup się przez chwilę na ludziach, którzy Cię otaczają. Któryś z nich ma Ci coś bardzo ważnego do powiedzenia, nie wie jednak jak to zrobić. Jeśli wychwycisz która to osoba, możesz jej pomóc i zainicjować rozmowę.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x