Aromat

Sennik aromat

Generalnie aromat we śnie może symbolizować nasz nastrój i nastawienie do otaczającej nas rzeczywistości. Jeśli jest przyjemny, wewnętrznie czujemy się spełnieni i zadowoleni. Jeśli jednak nie jest zbyt miły, może oznaczać kompleksy, chęć poddania się, a nawet jakąś poważną chorobę lub śmierć w bliskim otoczeniu.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z aromatem:

księga snów

Znaczenie snu aromat

  • Gdy śni Ci się słodki aromat, a jesteś młodą kobietą – ktoś szykuje dla Ciebie jakąś wspaniałą niespodziankę lub uroczy prezent. Będziesz bardzo zadowolona i zaskoczona!
  • Gdy śni Ci się przyjemny aromat, a jesteś mężczyzną – niedługo oczaruje Cię jakaś kobieta. Sprawi, że całkowicie stracisz dla niej głowę, a wszystko wokół przestanie się liczyć. Bądź jednak czujny, ponieważ w takim stanie będziesz łatwym celem!
  • Gdy śni Ci się aromat, którego rodzaju nie umiesz określić – nie do końca wiesz jak masz się zachować w jakieś trudnej sytuacji. Najlepiej posłuchaj głosu serca i postępuj według swoich zasad. Nie zwracaj uwagi na to co mówią inni – to Twoje życie
  • Gdy czujesz bardzo intensywny aromat – chyba jesteś zbyt pewny siebie. Nie zawsze masz rację i doskonale o tym wiesz. Dlaczego więc wiecznie upierasz się przy swoim? Pamiętaj, że masz na około siebie wielu ludzi, którzy bardzo chętnie Ci pomogą i w każdej chwili wesprą dobrą radą
  • Gdy czujesz bardzo delikatny aromat – nie jesteś do końca przekonany czy Twoje życie miało właśnie tak wyglądać. Cały czas poszukujesz i masz ochotę zmienić wszystko o 180 stopni. Czasem warto dać ponieść się emocjom!
  • Gdy czujesz piękny aromat – wszystko w Twoim życiu ułoży się po Twojej myśli. Doskonale wiesz jak piąć się po swoje marzenia i robisz to tak, by nie zaszkodzić nikomu innemu. Niedługo możesz spodziewać się nagrody za swoje uczciwe postępowanie!
  • Gdy czujesz okropny aromat, który jest wręcz nie do zniesienia – nie jest to dobry omen. Przygotuj się na niepowodzenia i straty. Pamiętaj jednak, żeby się nie załamywać, ponieważ po każdej burzy w końcu wychodzi słońce!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x