Armata

Sennik armata

Armata jest bronią, może więc wywoływać lęk czy poczucie zagrożenia. Podobnie w marzeniach sennych, odzwierciedlać może jakieś Twoje obawy. Postaraj się od razu załatwiać sprawy, które wiesz, że mogą Cię potem męczyć. Kosztują one bowiem wiele nerwów i zdrowia, a zamartwianie się nimi wcale nie rozwiązuje sprawy.

księga snów

Znaczenie snu armata

  • Gdy śni Ci się, że widzisz armatę – zapowiada to jakąś bardzo ostrą awanturę, która skończyć się może nawet rękoczynami! W najbliższym czasie nie odpowiadaj więc na zaczepki, nie daj się sprowokować i nie działaj w nerwach. Są one bowiem bardzo złym doradcą!
  • Kiedy śni Ci się, że strzelasz z armaty – jest to zapowiedź jakiegoś bardzo ważnego wydarzenia, które będzie miało wpływ na resztę Twojego życia. Najprawdopodobniej zmieni je jednak na lepsze, więc nie martw się!
  • Gdy śni Ci się, że widzisz wystrzał z armaty – czeka Cię bardzo spokojny i harmonijny czas. Wykorzystaj go na odpoczynek, naładowanie wewnętrznych baterii i nadrobienie zaległości kinowych czy literackich.
  • Jeśli śni Ci się, że słyszysz wystrzał z armaty – niedługo otrzymasz doskonałe wieści, które sprawią, że znów będziesz spokojny i szczęśliwy.
  • Gdy śni Ci się, że ładujesz armatę – ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszym. Jesteś zmęczony, poddenerwowany i mało czujny. Nie podejmuj więc teraz żadnych ważnych decyzji, ponieważ coś bardzo ważnego może Ci umknąć!
  • Kiedy śni Ci się, że zostałeś postrzelony z armaty – los chwilowo przestanie Ci sprzyjać. Nie martw się jednak, ten niefart szybko minie!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x