Arlekin

Sennik arlekin

Gdy śni Ci się arlekin czyli błazen w masce i stworzonym z kolorowych rombów lub trójkątów ubraniu, może być to ostrzeżeniem dla Ciebie. Być może czekają Cię jakieś kłótnie i nieporozumienia z bliskimi lub utrata czegoś bardzo dla Ciebie ważnego. Kluczową sprawą dla poprawnego odczytania tego snu jest jednak zapamiętanie jak największej ilości szczegółów.

księga snów

Znaczenie snu arlekin

  • Gdy śni Ci się, że widzisz arlekina – jest to ostrzeżenie przed kłopotami, które za niedługo dotkliwie odczujesz. Z pewnością nie będzie to łatwy dla Ciebie okres. Nie bój się więc prosić o pomoc, ponieważ sam możesz sobie nie poradzić
  • Jeśli śni Ci się, że rozmawiasz z arlekinem – odczuwasz wielką potrzebę bezinteresownej pomocy innym. Nie hamuj się więc! Wokół jest z pewnością wiele osób, dla których nieco uwagi, uśmiech i dobre słowo będą prawdziwym skarbem!
  • Gdy śni Ci się, że kłócisz się z arlekinem – czeka Cię awantura z kimś bardzo Ci bliskim. Pamiętaj jednak by nie działać pod wpływem emocji. Złość nie jest bowiem dobrym doradcą!
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś arlekinem – przez swoją nieuwagę i naiwność możesz niedługo wiele stracić. Za bardzo ufasz ludziom, pamiętaj że nie wszyscy mają czyste intencje!
  • Gdy śni Ci się, że arlekin naśmiewa się z Ciebie – w końcu zostaniesz przyjęty na stanowisko o którym długo marzyłeś. Pamiętaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Daj z siebie wszystko i pokaż, że przełożeni nie pomylili się co do Ciebie!
  • Jeśli śni Ci się, że Ty naśmiewasz się z arlekina – coś pójdzie nie tak w Twoich interesach. Może być to spowodowane działaniem kogoś, kto bardzo chce Ci zaszkodzić. Bądź więc uważny!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x