Areszt

Sennik areszt

Areszt jest symbolem zniewolenia, braku kontroli nad swoim życiem oraz poczucia bycia za coś karanym. Podobnie we śnie, taki sen może być oznaką tego, że czujemy się winni i wiemy, że nie postąpiliśmy do końca tak jak powinniśmy. Sumienie nie da nam spokoju, dopóki nie rozwiążemy sprawy tak jak powinna ona być od początku załatwiona.

księga snów

Znaczenie snu areszt

  • Gdy śni Ci się, że trafiasz do aresztu i nie jest tam nieprzyjemnie – to oznaka tego, że boisz się zobowiązań, które jawią się w niedalekiej przyszłości. Może chodzić o małżeństwo, narodziny dziecka, kupno domu czy wzięcie kredytu. Nie martw się jednak ponieważ jesteś silniejszy niż Ci się wydaje. Ze wszystkim doskonale sobie poradzisz!
  • Jeśli śni Ci się, że trafiasz do aresztu i jest tam bardzo nieprzyjemnie – ostatnio chyba spadło na Ciebie zbyt dużo niepowodzeń, przez co przestałeś wierzyć w siebie. Pamiętaj jednak o tym, że masz wkoło siebie wiele osób, które chętnie Ci pomogą, wystarczy o to poprosić!
  • Gdy we śnie stoisz pod aresztem – któryś z Twoich współpracowników nie działa uczciwie. Bądź bardziej czujny i miej oczy dookoła głowy. Jeśli nie uda Ci się wychwycić zdrajcy, możesz wiele stracić!
  • Kiedy śni Ci się, że widzisz kogoś w areszcie – czasem za mało wierzysz w siebie! Jesteś przecież człowiekiem inteligentnym, zaradnym i walczącym z przeciwnościami losu. Nie poddawaj się, a osiągniesz więcej niż Ci się wydaje!
  • Gdy widzisz samego siebie w areszcie – Twoi wrogowie są silni ale Ty też nie należysz do ludzi, którzy by się łatwo poddawali. Uwierz więc w siebie, a sam przekonasz się na co Cię stać!
  • Kiedy jesteś świadkiem kłótni w areszcie – cel jest bliżej niż Ci się wydaje. Zostało do niego jeszcze tylko kilka małych kroków. Weź się więc w garść i daj z siebie 100%!
  • Gdy śni Ci się, że sam kogoś aresztujesz – wewnętrznie odczuwasz jakiś żal do człowieka, którego aresztujesz we śnie. Chowasz w sobie jakąś urazę z przeszłości lub rozpamiętujesz jakieś niedomówienia. Jedyną rzeczą jaka jest w stanie teraz pomóc jest szczera rozmowa. Zdobądź się na nią, a bardzo Ci ulży!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x