Arcybiskup

Sennik arcybiskup

Symbol ten możemy odczytać różnie, w zależności od tego jaki stosunek do Kościoła ma osoba śniąca. Jeśli jest wierząca, arcybiskup może być odczytany jako osoba udzielająca dobrych rad i niosąca pomoc w trudnym czasie. Dobrze zapamiętać słowa duchownego, ponieważ mogą się okazać trafną wskazówką.

Jeśli natomiast śniący jest niewierzący, dostojnik kościelny symbolizować będzie zakłamanie i intrygi, które mogą wkrótce wiele namieszać w życiu.

księga snów

Znaczenie snu arcybiskup

  • Gdy we śnie widzisz arcybiskupa – spełnienie Twoich marzeń nie będzie takie łatwe jak Ci się początkowo wydawało. Natrafisz na wiele przeciwności losu, nie załamuj się jednak ponieważ ostatecznie zrealizujesz plany!
  • Jeśli we śnie widzisz arcybiskupa, a jesteś młodą kobietą – Twoje życie towarzyskie rozkwitnie, a Ty sama poczujesz przypływ pozytywnej energii. To Twój czas, wykorzystaj go!
  • Gdy we śnie rozmawiasz z arcybiskupem – to bardzo zły omen zwiastujący chorobę Twoją lub kogoś z Twoich bliskich. Nie lekceważ więc niepokojących objawów!
  • Kiedy śni Ci się, że sam jesteś arcybiskupem – czasem wydaje się, że jesteś zbyt samolubny. Chcesz być postrzegany jako człowiek sprawiedliwy i empatyczny, zdarza Ci się więc przybierać maski. Nie jesteś do końca szczery z ludźmi, co może doprowadzić do tego, że w końcu zerwą z Tobą kontakty!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x