Architekt

Sennik architekt

Architekt jest osobą, która ma dużą kontrolę nad tym jak będzie wyglądać w przyszłości dany budynek. W marzeniach sennych, symbol ten może oznaczać więc, że wewnętrznie czujesz się na tyle silny i odpowiedzialny, że możesz już przyjąć rolę rodzica lub małżonka.

księga snów

Znaczenie snu architekt

  • Kiedy widzisz architekta przy pracy – coś pójdzie nie tak w kwestii Twoich interesów lub pracy zawodowej. Musisz skupić się teraz na tym, by nie dać się oszukać ani wykorzystać. Miej oczy szeroko otwarte i bądź czujny!
  • Gdy we śnie widzisz architekta, a jesteś kobietą – pamiętaj o tym, że idealni mężczyźni nie istnieją oraz o tym, że każdy z nas ma jakieś wady i słabości. Przestań więc może szukać księcia na białym koniu, a skup się na ludziach, których masz wokół siebie!
  • Jeśli we śnie widzisz architekta, a jesteś mężczyzną – mimo, że nieco boisz się roli głowy rodziny, okaże się, że doskonale sobie w niej poradzisz! Zapewnisz swoim bliskim nie tylko zabezpieczenie materialne ale też mnóstwo miłości oraz uczucia
  • Gdy architekt z Twojego snu jest młodą kobietą, a sam jesteś singlem – już niedługo skończy się Twoja samotność. Trafisz na kobietę swojego życia, z którą spędzisz niejedną, wspaniałą chwilę!
  • Gdy śni Ci się, że rozmawiasz z architektem – jest to ostrzeżenie przed wszelkimi interesami i dużymi przedsięwzięciami. Może przez jakiś czas nie podejmuj żadnych ważnych decyzji i wstrzymaj się przed inwestycjami. Mała przerwa Ci nie zaszkodzi!
  • Kiedy śni Ci się, że kłócisz się z architektem – czeka Cię jakiś służbowy wyjazd. Uważaj na siebie podczas niego i nie podejmuj ryzykownych działań!
  • Gdy we śnie zatrudniasz architekta – skup się bardziej na tym, co masz zrobić. Bujanie w obłokach i leniuchowanie nie sprawią, że się zrealizujesz, zarobisz pieniądze czy spełnisz swoje marzenia!
  • Jeśli śni Ci się, że sam jesteś architektem – z małą pomocą szczęśliwego zrządzenia losu uda Ci się w końcu spełnić Twoje plany! Nie załamuj się więc i nie poddawaj! Już niedługo otrzymasz swoją nagrodę!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x