Apteka

Sennik apteka

Apteka jest miejscem, w którym szukamy pomocy i ulgi w cierpieniu spowodowanym chorobą. Polegamy wówczas na osobie, która nas obsługuje, bowiem w większości sami nie znamy się na lekach.

Apteka widziana w marzeniach sennych może być więc znakiem, że sami już nie radzimy sobie z czymś i potrzebujemy szybkiej pomocy kogoś mądrzejszego od nas samych.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z apteką:

księga snów

Znaczenie snu apteka

  • Gdy we śnie widzisz aptekę – czeka Cię niełatwy okres smutku i emocjonalnego rozbicia. Jeśli jednak dasz sobie pomóc, minie on szybko i nie będzie będzie miał większych konsekwencji. Nie bądź więc zbyt dumny i dopuść do siebie ludzi, którym na Tobie zależy!
  • Kiedy śnisz, że jesteś w aptece – jest to ostrzeżenie przed chorobą. Nie lekceważ niepokojących objawów, ponieważ jeśli szybko udasz się do lekarza, będzie Ci on w stanie pomóc
  • Jeśli kupujesz w aptece leki – niestety niedługo stracisz wiele pieniędzy. Może się to wiązać z Twoją nieuwagą lub naiwnością. Wstrzymaj się więc przez jakiś czas z inwestycjami, nie bierz pożyczek i staraj się wydawać jak najmniej, szczególnie na rzeczy, które nie są Ci niezbędne!
  • Gdy śni Ci się, że stoisz w kolejce w aptece – Twoje problemy w końcu się rozwiążą. Będzie na to miał zbieg szczęśliwych okoliczności. Nie martw się więc na zapas, wszystko będzie dobrze!
  • Kiedy śni Ci się, że rozmawiasz w aptekarzem – Twoja sytuacja finansowa nagle znacznie się poprawi. Być może wygrasz jakieś pieniądze, dostaniesz spadek lub jakiś bardzo drogi prezent. Wykorzystaj te pieniądze na spełnienie swoich planów i marzeń
  • Jeśli śni Ci się, że pracujesz w aptece – niedługo zajdą spore zmiany w Twojej sytuacji zawodowej. Zdobędziesz wymarzone stanowisko, które poza spełnieniem i zadowoleniem, przyniesie Ci także profity finansowe
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x