Apetyt

Sennik apetyt

Apetyt odczuwamy gdy jesteśmy głodni, a więc wówczas gdy czegoś nam brakuje. Podobnie w marzeniach sennych, apetyt symbolizować może to, że nie jesteś do końca spełniony ani zadowolony z tego jak wygląda Twoje życie. Zacznij dawać sobie małe nagrody i raz na jakiś czas spraw sobie przyjemność. Należy Ci się!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z apetytem:

księga snów

Znaczenie snu apetyt

  • Gdy śni Ci się, że odczuwasz duży apetyt – czujesz, że emocjonalnie lub seksualnie czegoś Ci brakuje. Twój związek nie jest taki, jaki byś chciał żeby był. Postaw na szczerą rozmowę, spędź ze swoją drugą połówką więcej czasu, pójdźcie na randkę lub po prostu dajcie się w końcu ponieść emocjom. Życie nie musi być nudne ani monotonne, a ubarwienie go zależy tylko i wyłącznie od Was samych!
  • Jeśli śni Ci się, że nie masz apetytu – coś wewnętrznie bardzo Cię męczy i nie daje spokoju. Skup się na rozwiązaniu tego problemu, ponieważ pozostawiony sam sobie, może urosnąć do nieprzeciętnych rozmiarów!
  • Kiedy śni Ci się, że objadasz się czymś z drugą osobą – najprawdopodobniej podświadomie odczuwasz ogromny pociąg do tej osoby. Jeśli obydwoje jesteście singlami, spróbuj zmienić tą przyjaźń w miłość!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x