Aparat słuchowy

Sennik aparat słuchowy

Aparat słuchowy służy pomocą gdy zawodzi nasz własny organ. Podobnie w marzeniach sennych, symbol ten zwiastować może fakt, że niedługo bardzo potrzebne będzie Ci czyjeś wsparcie. Porzuć więc wstyd oraz dumę i daj sobie pomóc, ponieważ sam nie dasz rady.

księga snów

Znaczenie snu aparat słuchowy

  • Gdy śni Ci się, że widzisz aparat słuchowy – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia chce Ci pomóc. Pozwól mu na to, a Twoje problemy szybko miną!
  • Jeśli śni Ci się, że nosisz aparat słuchowy – nie jesteś wystarczająco skoncentrowany na tym, co dzieje się obecnie w Twoim życiu. Przestań zajmować się głupotami, skup się natomiast na tym co naprawdę ważne!
  • Gdy śni Ci się zepsuty aparat słuchowy – w najbliższym czasie w Twoim otoczeniu szykują się jakieś kłótnie wynikające z głupiego nieporozumienia. Zachowaj zimną krew i nie daj się sprowokować, ponieważ słowa wypowiedziane w złości mogą bardzo zaboleć!
  • Kiedy śni Ci się, że kupujesz aparat słuchowy – chyba za bardzo lekceważysz swoich najbliższych. Czasem warto posłuchać tego, co mają do powiedzenia i postąpić zgodnie z ich radą
  • Jeśli śni Ci się, że dostajesz aparat słuchowy – niedługo pokłócisz się z kimś dla Ciebie ważnym. Wyjaśnienie sytuacji i załagodzenie jej, będzie kosztowało Cię dużo wysiłku. Postaraj się jednak, bo warto!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x