Aparat fotograficzny

Sennik aparat fotograficzny

Aparat fotograficzny służy do utrwalania chwil, ludzi oraz momentów, które w jakiś sposób były dla nas ważne. Jeśli śni Ci się ten symbol, może być to oznaką tego, że chcesz by coś się skończyło i stało się przeszłością. Nie masz już siły z tym walczyć i marzysz o tym, żeby długotrwały ciężar spadł w końcu z Twoich ramion.

księga snów

Znaczenie snu aparat fotograficzny

  • Gdy śni Ci się, że widzisz aparat fotograficzny – zwiastuje to, że jakiś czas będziesz musiał spędzić w miejscu, które niespecjalnie lubisz lub masz z nim złe wspomnienia. Pokonanie demonów z przeszłości okaże się jednak łatwiejsze niż Ci się wydawało!
  • Jeśli śni Ci się, że trzymasz w ręce aparat – to sen ostrzeżenie. Ktoś chce Cię oszukać lub wręcz zrobić Ci krzywdę. Bądź bardziej czujny niż zazwyczaj i unikaj spotkań z ludźmi, co do których intuicja podpowiada Ci, że nie są tymi, za których się podają!
  • Gdy śni Ci się, że robisz zdjęcie, a jesteś mężczyzną – zwróć większą uwagę na kogoś, kogo poznałeś stosunkowo niedawno i niemal od razu uznałeś za przyjaciela. Czy ta osoba faktycznie jest tym za kogo się podaje? Miej oczy szeroko otwarte ponieważ może chcieć Cię wykorzystać.
  • Kiedy śni Ci się, że robisz zdjęcie, a jesteś kobietą – ktoś z Twoich najbliższych przyjaciół zawiedzie Twoje zaufanie i swoim zachowaniem sprawi, że na jakiś czas będziesz wolała trzymać się od tej osoby z daleka. Gdy zobaczysz jednak rękę wyciągniętą na zgodę, wyciągnij też swoją, ponieważ czeka Was jeszcze wiele szalonych imprez i niezapomnianych chwil!
  • Gdy śni Ci się, że robisz zdjęcie samemu sobie – zdajesz sobie sprawę z tego, że nie dajesz w tym momencie z siebie 100%. Dlaczego tak jest? Co sprawiło, że odpuściłeś? Czy nie lepiej być w swoich oczach wygranym i kłaść się do łóżka z poczuciem spełnienia?
  • Jeśli śni Ci się, że kupujesz aparat fotograficzny – spotkasz kogoś z kimś bardzo długo nie miałeś kontaktu. Spędzicie razem bardzo przyjemnie czas i od tej pory będziecie chcieli to powtarzać.
  • Gdy śni Ci się, że szukasz aparatu fotograficznego – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia oszukał Cię. Może to mieć dość poważne konsekwencje, których jednak unikniesz jeśli stanowczo odetniesz się od tej osoby i porzucisz wszelkie relacje z nią
  • Kiedy śni Ci się, że niszczysz aparat fotograficzny – Twoja silna wola w końcu weźmie górę nad nałogiem! To świetny czas na walkę z uzależnieniami – wykorzystaj go!
  • Gdy śni Ci się popsuty aparat fotograficzny – porzucisz swoje przekonania i wartości, dla chwili zapomnienia i przyjemności. Długo będziesz po tym leczyć się z moralnego kaca i szybko pożałujesz swoich spontanicznych decyzji
5 1 vote
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x