Antypatia

Sennik antypatia

Symbol ten, pojawiający się we śnie symbolizuje najczęściej sferę uczuć oraz wewnętrznych przeżyć. Może sam czujesz, że zachowujesz się nie fair w stosunku do swoich przyjaciół oraz bliskich? Aby jednak odczytać to marzenie senne dokładnie, ważne jest byś zapamiętał jak najwięcej szczegółów ze snu. Czy antypatię okazywałeś Ty, czy wręcz przeciwnie, kierował ją w Twoją stronę ktoś inny? Jakie uczucia Ci wówczas towarzyszyły?

księga snów

Znaczenie snu antypatia

  • Gdy śni Ci się, że czujesz do kogoś ogromną antypatię – czasem zachowujesz się tak, że Twoi znajomi zastanawiają się, czy warto przy Tobie trwać. Bądź bardziej empatyczny, wykaż się inicjatywą, porzuć złośliwości i zrób dla nich coś bezinteresownie. Z pewnością to docenią, nie możesz przecież tylko brać!
  • Jeśli śni Ci się, że ktoś okazuje Ci antypatię – rozejrzyj się wokół siebie. Blisko Ciebie jest ktoś, kto podaje się za Twojego przyjaciela, tak naprawdę jednak wykorzystuje Cię na każdym kroku. Przemyśl czy warto zadawać się z kimś takim!
  • Gdy przejmujesz się tym, że ktoś okazuje Ci swoją antypatię – masz w życiu ogromne szczęście, które pomoże Ci we wszystkich potknięciach. Nie martw się na zapas, wszystko ułoży się po Twojej myśli!
  • Kiedy nie przejmujesz się tym, że ktoś okazuje Ci swoją antypatię – w najbliższym czasie czeka Cię kilka niezbyt przyjemnych sytuacji. Nie stworzą one jakichś dużych problemów, pozostawią po sobie jednak spory niesmak.
  • Gdy śni Ci się, że tłumisz w sobie antypatię – wewnętrznie jesteś osobą bardzo silną, inteligentną i przewidującą. Poradzisz sobie ze wszystkim co ześle Ci los, nie martw się więc na zapas. Czasem rozwiązania wielkich problemów, okazują się dziecinnie łatwe!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x