Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/alesennik.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Antylopa - Sennik Antylopa - Sennik - znaczenie snów Antylopa - Sennik Antylopa - Sennik - znaczenie snów

Antylopa

Sennik antylopa

Antylopa jest zwierzęciem bardzo uważnym, a jednocześnie dość płochliwym. Na około niej, czają się bowiem zazwyczaj śmiertelni wrogowie, którzy chcą zanurzyć zęby w jej ciele. Kiedy więc antylopa pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, że znajdujesz się w stanie permanentnego strachu. Może on zrujnować nie tylko Twoje zdrowie ale i relacje międzyludzkie. Nie bój się prosić o pomoc gdy czujesz, że sam już sobie nie radzisz.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z antylopą:

księga snów

Znaczenie snu antylopa

  • Gdy we śnie widzisz antylopę – osiągniesz swój cel, będziesz musiał jednak poświęcić na to bardzo dużo swojej energii, nerwów i czasu. Pamiętaj jednak, że warto!
  • Kiedy przebywasz wśród antylop będących na wolności – niedługo poznasz kogoś, kto zmieni Twoje życie na lepsze. Być może pomoże Ci w interesach, dzięki czemu w końcu odetchniesz pełną piersią i będziesz zadowolony z tego jak układa się Twoje życie
  • Gdy przebywasz wśród antylop martwych lub uwięzionych – bądź bardzo czujny, ponieważ ktoś z Twojego bliskiego otoczenia ma względem Ciebie nieczyste intencje. Chce Cię wykorzystać i wzbogacić się lub awansować Twoim kosztem!
  • Jeśli widzisz antylopę uciekającą przed drapieżnikiem – masz ochotę na odrobinę zapomnienia i oderwania się od szarej rzeczywistości. Weź kilka dni wolnego i zaszalej. Daj ponieść się swojemu wewnętrznemu wariatowi i nie hamuj się! Czasem jest to potrzebne każdemu z nas!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x