Antybiotyk

Sennik antybiotyk

Antybiotyk najczęściej nie jest dobrym znakiem. Symbolizuje choroby, a także kłótnie, zdrady i brak szczęścia w miłości. Miej się więc w najbliższym czasie na baczności i uważaj na to co mówisz. Pamiętaj, że słowa wypowiedziane w złości, mogą bardzo zaboleć!

księga snów

Znaczenie snu antybiotyk

  • Gdy we śnie widzisz antybiotyk – to zły omen zwiastujący chorobę Twoją lub kogoś z Twoich najbliższych. Uważaj na siebie bardziej niż zazwyczaj i nie bagatelizuj objawów. Jeśli zgłosisz się do lekarza wcześnie, szybciej pokonasz chorobę i odzyskasz pełnię sił
  • Jeśli śni Ci się antybiotyk, a jesteś młodą singielką – niestety zwiastuje to, że jeszcze długo nie znajdziesz swojej prawdziwej miłości. Mogą zdarzyć Ci się przelotne przygody ale na tego jedynego będziesz musiała jeszcze kilka lat poczekać. Nie załamuj się jednak, warto!
  • Gdy śni Ci się antybiotyk, a jesteś mężatką – w głowie Ci jakieś flirty i zdrady. Nie ulegaj jednak tym pokusom, ponieważ możesz przez nie wiele stracić. Postaraj się odbudować relację z mężem, wyjedźcie gdzieś we dwójkę, pójdźcie na randkę, dajcie się ponieść emocjom w sypialni… Jeśli tylko zechcecie, wasz związek może ponownie rozkwitnąć!
  • Kiedy śni Ci się, że zażywasz antybiotyk – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia ma na Ciebie zły wpływ, z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. Kiedyś wasze szaleństwa mogą się źle skończyć. Może czas już dorosnąć?
  • Gdy we śnie kupujesz antybiotyk – Twój upór w jednej z kwestii nie opłaci Ci się. Nie masz bowiem racji i wiele stracisz jeśli nie posłuchasz głosu rozsądku!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x