Anioł

Sennik anioł

Anioł uznawany jest powszechnie za pośrednika między nami – ludźmi, a Bogiem. Jeśli pojawia się w Twoim śnie, być może chce przekazać Ci coś ważnego lub przed czymś przestrzec. Dobrze jest zapamiętać słowa, które do Ciebie kieruje, mogą one bowiem być ważnym drogowskazem.

Anioł ma bardzo bogatą symbolikę, więc do dokładnego odczytania tego snu najlepiej przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów go dotyczących. Jak wyglądał anioł, co robił? Wszystko ma tu znaczenie.

księga snów

Znaczenie snu anioł

 • Gdy śni Ci się, że widzisz anioła – oznacza to, że w najbliższym czasie czeka Cię jakieś piękne, duchowe doświadczenie. Staniesz się bardziej samoświadomy, popatrzysz na wiele rzeczy inaczej niż dotychczas i zaczniesz cieszyć się tym co masz
 • Kiedy śni Ci się, że widzisz figurkę anioła – wszystko zacznie się układać. Nie poddawaj się więc, uwierz w siebie i zacznij działać. Teraz już nic nie stanie Ci na  drodze!
 • Jeśli śni Ci się cały zastęp aniołów – mimo chwilowych problemów, ostatecznie wszystko ułoży się po Twojej myśli. Masz na około siebie mnóstwo ludzi, którzy chętnie pomogą Ci, jeśli tylko o to poprosisz!
 • Gdy śni Ci się anioł, a jesteś na coś chory – to świetny znak, zwiastujący szybkie wyzdrowienie. Nie martw się więc na zapas, wszystko się ułoży, a Ty z dnia na dzień, będziesz czuć się lepiej!
 • Kiedy śni Ci się piękny anioł – to zwiastun przypływu świetnych pomysłów i kreatywności. Wykorzystaj go na spełnianie swoich pasji, założenie firmy czy inwestycje! Wszystko ułoży się bowiem po Twojej myśli!
 • Jeśli śni Ci się smutny anioł – wygląda na to, że nie jesteś do końca zadowolony ze swojego życia. Może warto coś zmienić, przestać patrzeć za siebie i zacząć spełniać marzenia? Działaj, życie jest tylko jedno!
 • Gdy śni Ci się anioł z rozpostartymi skrzydłami – coś jest nie tak w Twoim związku. Może poświęcasz swojej drugiej połówce za mało czasu? Przypomnij sobie chwile, gdy się w sobie zakochaliście. Przy odrobinie pomysłowości i dobrej woli, możecie znowu przeżywać niesamowite uniesienia!
 • Jeśli śni Ci się, że sam jesteś aniołem – niedługo poznasz kogoś, kto w pozytywny sposób wpłynie na Twoją przyszłość. Najprawdopodobniej zaprzyjaźnicie się, a relacja ta będzie trwała do końca Twojego życia!
 • Gdy we śnie słyszysz głos anioła – może to niestety zwiastować chorobę Twoją lub kogoś z Twoich najbliższych. Nie lekceważ niepokojących objawów i nie podejmuj w najbliższych dniach żadnych ryzykownych działań!
 • Kiedy śni Ci się odlatujący anioł – rzeczywistość zdaje się Cię przerastać. Boisz się odpowiedzialności i nawału obowiązków. Może czas trochę zwolnić i skupić się na tym co naprawdę ważne? Świat jest wystarczająco zwariowany, nie próbuj za nim na siłę nadążać!
 • Gdy śni Ci się, że spacerujesz z aniołem – zwiastuje to powodzenie w interesach. Okaże się, że jeden z Twoich przyjaciół bardzo Ci pomoże i wesprze Twoje pomysły oraz działania. Nie bój się więc prosić o pomoc!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x