Anegdota

Sennik anegdota

Pojawiające się we śnie anegdoty mogą być symbolem tego, że Twoje wewnętrzne dziecko bardzo chce dać o sobie znać. Ostatnio chyba masz za mało czasu na zabawę i oderwanie się od szarej rzeczywistości. Weź kilka dni wolnego i zaszalej, należy Ci się!

księga snów

Znaczenie snu anegdota

  • Gdy śni Ci się, że opowiadasz anegdotę – lubisz ludzi, mających luźne podejście do życia. Prawdą jest, że można się z nimi świetnie bawić, uważaj jednak na interesy z nimi. Nie wyjdą Ci na dobre!
  • Jeśli śni Ci się, że słuchasz anegdoty – wewnętrznie czujesz się przez kogoś zdominowany. Relacja ta nie pozwala Ci na rozwinięcie skrzydeł i życie po swojemu. Musisz spróbować uwolnić się z tych więzów, ponieważ mogą one sprawić, że będziesz nieszczęśliwy i niespełniony!
  • Kiedy śni Ci się, że wymyślasz anegdotę – ktoś w Twoim bliskim otoczeniu nie jest z Tobą do końca szczery. Kieruje nim chciwość i chęć wzbogacenia się Twoim kosztem. Bądź czujny i nie podejmuj teraz żadnych finansowych decyzji.
  • Gdy śni Ci się, że czytasz jakąś anegdotę – Twoje życie towarzyskie w końcu nabierze rumieńców! Poznasz wielu fantastycznych ludzi, a może nawet nawiążesz przyjaźń na całe życie
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x