Ananas

Sennik ananas

Ananas najczęściej jest symbolem czekających nas niedługo wspaniałych i beztroskich chwil. Pamiętaj by wykorzystać je jak najlepiej ponieważ przypływ aż takiej dawki pozytywnej energii może Cię teraz długo nie czekać.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z ananasem:

księga snów

Znaczenie snu ananas

  • Gdy we śnie widzisz dojrzałego, soczystego ananasa – oznacza to, że nawet mimo przejściowych problemów i drobnych niepowodzeń, jesteś osobą optymistycznie nastawioną do życia i potrafiącą czerpać z niego pełnymi garściami. Twoje życie będzie pełne pięknych chwil, ponieważ jak mało kto potrafisz z niego korzystać!
  • Jeśli widzisz niedojrzałego ananasa – chyba za mało wierzysz w siebie. Tak naprawdę masz w sobie więcej siły i mądrości niż Ci się wydaje! Nie bój się działać i nie słuchaj tego, co mówią inni, dasz sobie radę!
  • Kiedy śni Ci się zepsuty ananas – podświadomie nie jesteś zadowolony ze swojego życia seksualnego. Porzuć wstyd i zacznij rozmawiać o swoich oczekiwaniach z drugą połówką. Może się okazać, że chcecie tego samego!
  • Jeśli śni Ci się, że jesz ananasa – wróży to życie pełne radosnych chwil i sukcesów. Jesteś człowiekiem, któremu towarzyszy szczęście, nie masz się więc czego obawiać! Idź raźno przez życie i korzystaj z niego na maksa!
  • Gdy śni Ci się, że kupujesz ananasa – czekają Cię jakieś bardzo przyjemne chwile. Wykorzystaj je na oderwanie się od szarej rzeczywistości i ciesz się nimi!
  • Kiedy śni Ci się, że zbierasz ananasy – w niedalekiej przyszłości będziesz musiał podjąć jakąś bardzo ważną decyzję. Słuchaj wówczas głosu intuicji i tego, co podpowiada Ci serce!
  • Gdy śni Ci się, że kroisz ananasa – wkrótce czeka Cię jakaś strata, która w ogólnym rozrachunku okaże się jednak dla Ciebie bardzo korzystna. Nie załamuj się więc zawczasu, wszystko będzie dobrze!
  • Jeśli śni Ci się, że trzymasz ananasa – to bardzo dobry znak w odniesieniu do finansów. Czeka Cię porządny zastrzyk gotówki, który urozmaici Twoje życie i pozwoli Ci na realizację marzeń!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x