Amputacja

Sennik amputacja

Najczęściej sny związane z amputacją są zwiastunem dotkliwych strat, które czekają człowieka na jawie. By zminimalizować straty, pamiętaj by przez jakiś czas być bardziej uważnym, czujnym i zapobiegliwym. Nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka i przełóż dalekie podróże.

księga snów

Znaczenie snu amputacja

 • Gdy śni Ci się, że amputowano Ci część kończyny – niedługo poniesiesz jakieś straty finansowe. Nie będą one specjalnie dotkliwe, niemniej jednak odczujesz je i będziesz żałował swojej nieuwagi
 • Kiedy śni Ci się, że amputowano Ci całą kończynę – niedługo poniesiesz bardzo dotkliwe straty finansowe. Ich konsekwencje będą się za Tobą bardzo długo ciągnęły i odbiją na Tobie oraz Twojej rodzinie spore piętno. Jeśli chcesz ich uniknąć, bądź bardzo uważny i nie podejmuj się w najbliższym czasie żadnych inwestycji, nie bierz pożyczek i nie wdawaj się w żadne interesy.
 • Jeśli śni Ci się, że amputowano Ci palce – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia chce zaszkodzić Twoim interesom. Miej się na baczności i nie powierzaj nikomu swoich pieniędzy. Chwilowo wstrzymaj się też z inwestycjami!
 • Gdy śni Ci się, że amputowano Ci nogę – przez niepotrzebne kłótnie stracisz bliskiego przyjaciela. Pamiętaj, że złość nie jest dobrym doradcą, a słowa wypowiedziane pod wpływem emocji potrafią niesamowicie ranić!
 • Kiedy śni Ci się, że amputowano Ci ramię – ten sen nie wróży niczego dobrego w miłości. Oznacza chwilowe rozstanie, a może i rozwód. Może poświęcasz swojej drugiej połówce za mało czasu? Przypomnij sobie czasy gdy się poznaliście. Jeśli włożysz w tą relację więcej serca i czasu, czeka Was jeszcze niejedna, wspaniała chwila!
 • Gdy śni Ci się amputacja piersi, a jesteś kobietą – oznacza to obawę przed tym, że Twój mężczyzna patrzy na Ciebie jedynie przez pryzmat Twojej seksualności. Porozmawiaj z Nim, być może wcale tak nie jest i kocha Twoje wnętrze tak samo mocno jak ciało?
 • Jeśli śni Ci się, że zgadzasz się na amputację – oznacza to, że dojrzałeś do tego by usunąć ze swojego życia osobę, która sprawia Ci ból. Działaj pewnie i bądź stanowczy, a odzyskasz poczucie własnej wartości oraz wewnętrzny spokój
 • Gdy śni Ci się, że nie zgadzasz się na amputację – boisz się zmian, które szykują się w Twoim życiu. Prawda jest jednak taka, że w ostatecznym rozrachunku wyjdą Ci one na dobre i sprawią, że będziesz bardzo szczęśliwy!
 • Gdy śni Ci się, że widzisz kogoś z amputowaną kończyną – oznacza to, że w niedalekiej przyszłości czekają Cię zmiany. Będziesz musiał podjąć bardzo ważną decyzję, która zaważy na całym Twoim późniejszym życiu. Postępuj zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami. Nie rób nic na pokaz ani pod czyjeś dyktando!
 • Kiedy śni Ci się, że jesteś świadkiem czyjejś amputacji – ktoś będzie Cię namawiał do zrobienia czegoś, na co nie masz ochoty. Możesz w skutek tego wiele stracić, bądź więc asertywny i nie działaj pod czyjeś dyktando!
 • Gdy sam amputujesz komuś kończynę – mimo obaw, poradzisz sobie z trudną sytuacją, która czeka Cię w najbliższej przyszłości. Masz w sobie więcej siły i mądrości niż Ci się wydaje!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x