Amory

Sennik amory

Amory pojawiające się we śnie, nierozerwalnie wiążą się z naszą sferą uczuciową oraz emocjonalną. Mogą oznaczać chęć skoku w bok lub wręcz zmiany partnera czy też partnerki. Zastanów się jednak czy warto? Przypomnij sobie początki waszej znajomości. Dlaczego zakochałeś się w tej osobie? Co zwróciło na nią Twoją uwagę? Jeśli tylko będziesz chcieć, uda Ci się jeszcze rozpalić ogień w tym związku!

księga snów

Znaczenie snu amory

  • Gdy we śnie sam wdajesz się w amory – wewnętrznie masz ochotę na jakieś zmysłowe przygody, które pozwolą Ci spełnić swoje żądze. Uważaj jednak ponieważ możesz przez to stać się obiektem plotek lub złośliwości! Przekalkuluj co masz do stracenia i czy chwila zapomnienia jest tego warta
  • Gdy we śnie ktoś adoruje Ciebie – zwróć większą uwagę na swój związek. Czy miał on tak właśnie wyglądać? Może czasem warto poświęcić drugiej polówce nieco więcej uwagi i czasu?
  • Gdy we śnie odrzucasz czyjeś amory – wdasz się w romans lub jednorazową przygodę z kimś kto od dawna pociąga Cię cieleśnie. Nie wyjdzie z tego jednak nic dobrego i będziesz żałował chwili zapomnienia. Najlepiej więc będzie jeśli w ogóle do niej nie dopuścisz
  • Gdy jesteś świadkiem czyichś amorów – to ostrzeżenie przed kłótnią z rodziną. Całkiem możliwe, że będziesz jej zarzewiem i głównym uczestnikiem. Nie daj się ponieść emocjom i pamiętaj, że słowa wypowiedziane w złości mogą niesamowicie zranić!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x