Amor

Sennik Amor

Amor powszechnie uważany jest za symbol miłości. Także w symbolice sennej odpowiada on za sferę uczuciową oraz emocjonalną. Ważne jest by zapamiętać jak najwięcej szczegółów dotyczących snu, w którym pojawia się Amor, ponieważ w zależności od detali, może on oznaczać różne rzeczy. Postaraj się przypomnieć sobie czy widziałeś Amora, a może sam nim byłeś?

księga snów

Znaczenie snu Amor

  • Gdy śni Ci się, że widzisz Amora – uważaj ponieważ niedługo ktoś będzie próbował Cię skłonić do czegoś, czego tak naprawdę nie będziesz chciał robić. Nie ulegaj złym doradcom i trzymaj się swoich zasad!
  • Gdy śni Ci się, że sam jesteś Amorem – oznacza to, że wewnętrznie czujesz, że zaniedbujesz swoją rodzinę. Zmień priorytety, pieniądze i kariera są ważne ale nie najważniejsze!
  • Gdy we śnie widzisz strzałę Amora – jeśli jesteś w związku, niedługo da Ci on ponownie wiele szczęścia i satysfakcji. Przeżyjecie niezapomniane chwile, które jeszcze bardziej przybliżą Was do siebie! Jeśli natomiast jesteś singlem, sen ten oznacza, że prawdziwa miłość jest na wyciągnięcie ręki, rozejrzyj się wokół siebie
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x