Amoniak

Sennik amoniak

W symbolice sennej amoniak nie jest zbyt dobrym znakiem. Może on zwiastować bowiem kłótnie, krytykę skierowaną w Twoją stronę, a nawet poważną chorobę. Do poprawnego odczytania tego snu, ważne jest jednak by śniący zapamiętał jak najwięcej jego szczegółów.

księga snów

Znaczenie snu amoniak

  • Gdy śni Ci się amoniak – może to oznaczać, że drażni Cię zachowanie jednego z Twoich bliskich przyjaciół. Spróbuj porozmawiać z tą osobą o jej postępowaniu, prawdziwa przyjaźń nie boi się przecież krytyki!
  • Gdy śni Ci się, że czujesz zapach amoniaku – czekają Cię jakieś kłótnie lub nieporozumienia. Pamiętaj by nie działać zbyt pochopnie i nie podejmować żadnych decyzji w złości. Nie jest ona bowiem dobrym doradcą!
  • Gdy śni Ci się amoniak, a jesteś młodą kobietą – uważaj na swoje zdrowie. Nie bagatelizuj objawów choroby, nie podejmuj ryzykownych działań i uważaj na siebie bardziej niż zazwyczaj!
  • Gdy we śnie wylewasz na siebie amoniak – ktoś w najbliższym czasie skrytykuje Twoje postępowanie. Zrani Cię to na tyle mocno, że długo będziesz rozpamiętywać usłyszane słowa. Pamiętaj jednak, że czasem konstruktywna krytyka potrafi nas wiele nauczyć.
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x