Amerykańska skrzynka pocztowa

Sennik amerykańska skrzynka pocztowa

Najczęściej amerykańska skrzynka pocztowa jest ostrzeżeniem przed ludźmi, którzy mają względem Ciebie nieszczere intencje lub próbują Cię w jakiś sposób wykorzystać. Musisz mieć oczy szeroko otwarte i uważać na to komu ufasz. Pamiętaj, że nie każdy jest tym za kogo się podaje, a chęć zysku potrafi wyzwolić w ludziach najgorsze instynkty!

księga snów

Znaczenie snu amerykańska skrzynka pocztowa

  • Gdy widzisz charakterystyczną amerykańską skrzynkę pocztową – uważaj, ponieważ wplączesz się w interesy, które mogą być nie do końca legalne i bezpieczne. Zastanów się czy to dobry wybór i czy Twoje dotychczasowe życie Ci nie wystarcza. Pamiętaj, że możesz stracić to co masz, nie zyskując w rezultacie nic!
  • Kiedy śnisz, że wkładasz do takiej skrzynki list – ktoś z Twojego bliskiego otoczenia zrobi coś złego i zrzuci winę na Ciebie. Bądź czujny by móc w porę zareagować!
  • Jeśli skrzynka ta jest otwarta – to dobry omen, dostaniesz jakiś wymarzony prezent lub po prostu spotka Cię w najbliższych dniach jakaś bardzo miła niespodzianka!
  • Gdy amerykańska skrzynka pocztowa jest zamknięta na kłódkę – oznacza to, że ktoś z Twoich najbliższych ma przed Tobą tajemnicę. W najbliższym czasie ujrzy ona jednak światło dzienne.
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x