Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sklepz11/domains/alesennik.pl/public_html/wp-content/themes/blogging/options/php-po/php-po.php on line 373
Ameryka - Sennik Ameryka - Sennik - znaczenie snów Ameryka - Sennik Ameryka - Sennik - znaczenie snów

Ameryka

Sennik Ameryka

Ameryka pojawiająca się w naszym śnie może być symbolem dostatku, szczęście i spełniania. Jesteś człowiekiem odważnym i pewnym siebie lub przynajmniej próbujesz taki być. W każdym razie pracujesz nad sobą i właśnie to jest najważniejsze. To co nas zabija to bowiem monotonia, stagnacja i brak posuwania się do przodu!

księga snów

Znaczenie snu Ameryka

  • Gdy śnisz, że przebywasz w Ameryce – oznacza to, że męczy Cię jakaś toksyczna relacja. Nie zmuszaj się do przyjaźni lub miłości, jeśli czujesz że to nie to!
  • Gdy śnisz, że udajesz się w podróż do Ameryki – powiodą się Twoje zawodowe plany! Osiągniesz wymarzony sukces i w końcu poczujesz się doceniony!
  • Gdy zwiedzasz Amerykę – wreszcie znajdziesz w sobie odwagę i pewność siebie, które pozwolą Ci iść swoją drogą. Nie uszczęśliwiaj innych na siłę i żyj tak by być ze sobą w zgodzie
  • Gdy śnisz, że jesteś Amerykaninem – oznacza to, że jesteś szczęśliwy i spełniony. Nie wyznaczaj sobie zbyt trudnych celów i nie próbuj na siłę imponować innym. Oni i tak skrycie zazdroszczą Ci tego co masz
  • Gdy z oddali widzisz kontynent amerykański – bądź konsekwentny w swoich planach. Może nie jest łatwo ale wkrótce Twoje wysiłki zaowocują!
  • Gdy śnisz o Ameryce, a w rzeczywistości pełnisz jakieś wysokie stanowisko – może być to ostrzeżenie o jakimś niebezpieczeństwie, które czeka Cię w bliskiej przyszłości. Bądź czujny!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x