Ambulans

Sennik ambulans

Gdy w Twoim śnie pojawia się ambulans, najprawdopodobniej jest to dla Ciebie swojego rodzaju ostrzeżenie. Wsłuchaj się w siebie i postępuj zgodnie ze swoim sumieniem. Nie szarżuj, nie popisuj się i odpuść na jakiś czas dalekie podróże. Pamiętaj by przez jakiś czas dbać o siebie bardziej niż zazwyczaj i nie lekceważyć niepokojących objawów!

Zobacz podobne znaczenia snów związane z ambulansem:

księga snów

Znaczenie snu ambulans

  • Gdy widzisz ambulans i słyszysz jego sygnały – najprawdopodobniej czeka Cię kilka pechowych dni. Nie martw się jednak, po nich nastanie ogromne szczęście!
  • Gdy śni Ci się, że wiozą Cię ambulansem do szpitala – zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, ponieważ może się tak zdarzyć, że faktycznie Twoje samopoczucie ulegnie gwałtownemu i niespodziewanemu pogorszeniu.
  • Gdy śni Ci się, że ambulansem wiozą kogoś z Twoich bliskich – rozejrzyj się wkoło siebie, ponieważ najprawdopodobniej ktoś z Twoich bliskich bardzo Cię potrzebuje! Ma jednak problem z tym by Ci o tym powiedzieć
  • Gdy we śnie sam prowadzisz ambulans – niebawem w Twoim życiu nastąpią spore zmiany. Nie wiadomo czy na dobre czy złe. Bądź więc czujny!
  • Gdy we śnie widzisz załogę ambulansu – oznacza to, że wewnętrznie czujesz się szczęśliwy i bezpieczny. Masz świetne relacje z ludźmi na których Ci zależy. Oby tak dalej!
  • Gdy śni Ci się, że dzwonisz po ambulans – coś nie układa się po Twojej myśli. Zacznij działać, odmień swoje życie, a nawet wywróć je o 180 stopni jeśli właśnie to ma sprawić, że wreszcie poczujesz się szczęśliwy!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x