Almanach

Sennik almanach

Almanach jest publikacją, która zawiera informacje bądź artykuły z konkretnej dziedziny nauki lub sztuki. Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może zwiastować Twój wewnętrzny niepokój o przyszłość. Zdajesz się być zmęczony ciągłymi zmianami i udawaniem silniejszego niż jesteś. Nie rób niczego na siłę ani wbrew sobie. Bądź sobą, a bardzo Ci ulży!

księga snów

Znaczenie snu almanach

  • Jeśli w Twoim śnie pojawia się almanach – oznacza to, że Twoje życie jest prawdziwym rollercoasterem. Wewnętrznie jesteś zmęczony już ciągłymi wzlotami i upadkami. Powinieneś zrobić sobie wakacje i psychicznie odpocząć
  • Jeśli szukasz jakichś informacji w almanachu – zbytnio przejmujesz się szczegółami. Patrz na problemy całościowo i szukaj najprostszych rozwiązań. Takie okazują się najczęściej najlepsze!
  • Kiedy we śnie kupujesz almanach – niedługo okaże się, że temat, który do tej pory był dla Ciebie zbyt trudny do podjęcia, będzie jednak wymagał omówienia. Nie bój się wyzwań!
  • Kiedy we śnie sam piszesz almanach – niedługo w Twoim otoczeniu zrodzi się konflikt, którego sam będziesz zarzewiem. Postaraj się rozwiązać sprawę jak najszybciej, ponieważ mogą wokół niej narosnąć długotrwałe żale i wzajemne pretensje
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x