Alarm przeciwpożarowy

Sennik alarm przeciwpożarowy

Alarm przeciwpożarowy we śnie, podobnie jak i w rzeczywistości – jest ostrzeżeniem. Nie daj się więc zwieść pozornemu spokojowi, niedługo bowiem wydarzy się coś, co mocno go zakłóci. Jeśli jednak zachowasz zimną krew i nie dasz się ponieść emocjom, wszystko skończy się dobrze.

Pamiętaj, że masz na około siebie ludzi, którzy chętnie pomogą Ci w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Nie wstydź się prosić o pomoc, czasem każdy jej potrzebuje.

Zobacz podobne znaczenia snów związane z alarmem przeciwpożarowym:

księga snów

Znaczenie snu alarm przeciwpożarowy

  • Jeśli śni Ci się, że słyszysz alarm przeciwpożarowy – może to oznaczać, że w niedługim czasie czekają Cię jakieś problemy finansowe. Nie będą one jednak trwać długo, przeczekaj je
  • Kiedy słyszysz kilka alarmów na raz – podświadomość daje Ci znać, że już czas najwyższy wprowadzić w życie plany, które snujesz w swojej głowie. Nie bój się ich realizacji, dasz radę!
  • Kiedy we śnie sam włączasz alarm przeciwpożarowy – coś Cię męczy i nie daje spokoju. Poukładaj swoje sprawy ponieważ teraz jest na to najlepszy czas!
  • Kiedy alarm włącza się w nocy – uważaj na swoją własność, ponieważ ktoś chce Ci odebrać coś, co jest dla Ciebie bardzo ważne!
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x