Akademia

Sennik akademia

Kiedy śnisz o akademii w sensie placówki oświatowej, może świadczyć to o tym, że jesteś zmęczony, brakuje Ci energii i zdecydowanie powinieneś pomyśleć o wakacjach i wypoczynku! Nieco zdrowego egoizmu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, pamiętaj o tym kiedy kolejny raz poczujesz się naprawdę wyczerpany i zniechęcony.

księga snów

Znaczenie snu akademia

  • Jeśli podczas snu odwiedzasz akademię – znaczy to, że jesteś wewnętrznie świadomy tego, że nie wykorzystujesz należycie szans, które Ci się nadarzają. Może warto przestać się bać i zrobić coś dla siebie i swoich marzeń?
  • Jeśli we śnie jesteś członkiem akademii – może być to sygnał, że mimo posiadanej wiedzy teoretycznej, nie wykorzystujesz jej w praktyce. Przypomnij sobie czasy gdy miałeś jeszcze w sobie mnóstwo zapału i działaj!
  • Jeśli śni Ci się, że powracasz do akademii – uważaj, ponieważ wokół Ciebie znajdować się mogą osoby, które za dużo od Ciebie wymagają. Nie dawaj się wykorzystywać!
  • Jeśli śnisz o akademii i odnosisz w niej sukces – możesz już niedługo natrafić na spore trudności
  • Jeśli śnisz o akademii i odnosisz w niej porażkę – bądź pewny, że już niedługo spotka Cię coś bardzo dobrego, co będzie spełnieniem odległych marzeń!
  • Jeśli zdajesz na akademię – zwolnij na chwilę i zastanów się na swoim sposobem postępowania. Może do celu będzie łatwiej dojść inną drogą?
0 0 votes
Article Rating

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x