Berło

Berło we śnie

Berło postrzegane jest jako symbol władzy, siły oraz potęgi. Pojawiające się we śnie, najczęściej zapowiada szczęśliwe chwile. Możesz więc zapomnieć o troskach i zmartwieniach, ponieważ w najbliższym czasie będziesz na fali. Do poprawnego odczytania tego snu, dobrze jednak zapamiętać szczegóły dotyczące tego symbolu.

  • Gdy we śnie widzisz berło – zwiastuje to same pozytywne rzeczy. Będziesz szczęśliwy, poczujesz spełnienie i samozadowolenie. Wykorzystaj ten czas na inwestycje, poprawienie sytuacji zawodowej, kontakty z dawno niewidzianymi przyjaciółmi czy realizację swoich najbardziej skrytych marzeń!
  • Gdy we śnie trzymasz berło – to świetny znak w odniesieniu do Twojego życia zawodowego. Uda Ci się zdobyć stanowisko o którym marzyłeś od dawna. Pokaż wszystkim na co Cię stać!
  • Gdy we śnie ktoś inny trzyma berło – prawdopodobnie ktoś bardzo mocno Tobą kieruje. Będzie Ci trudno uwolnić się z tej relacji i może być tak, że nigdy do końca nie rozwiniesz skrzydeł
  • Gdy we śnie berło jest przedłużeniem Twojej ręki – jesteś wewnętrznie rozerwany i tak do końca sam nie wiesz czego chcesz od życia. Zatrzymaj się na chwilę, wsłuchaj w siebie i postępuj tak, jak podpowiada Ci serce
  • Kiedy widzisz zniszczone berło – długo kimś manipulowałeś. Skończy się to jednak niedługo pod wpływem jakiegoś nieoczekiwanego wydarzenia. Twoje intrygi wyjdą na jaw i będziesz miał ogromne wyrzuty sumienia
  • Gdy widzisz drewniane berło – ktoś otwarcie z Ciebie drwi. Zdaje się, że nawet wiesz kto. Jak długo będziesz na to pozwalać?
  • Gdy widzisz żelazne berło – przejawiasz tendencję do agresji oraz okrucieństwa. Mogą się one wiązać ze stresem, który towarzyszy Ci w życiu zawodowym. Może to najlepszy czas na zmianę pracy?
  • Gdy widzisz złote berło – to świetny znak w odniesieniu do życia zawodowego oraz finansów. W końcu zostaniesz doceniony, za czym w parze pójdą profity pieniężne. Pamiętaj by mądrze zainwestować te pieniądze!
  • Kiedy dostajesz od kogoś berło – prawdopodobnie już niedługo poznasz kogoś, kto zmieni na lepsze Twoje życie. Może to być prawdziwa miłość lub osoba, dzięki której zaczniesz spełniać marzenia i realizować się zawodowo

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o