Benzyna

W marzeniach sennych benzyna jest najczęściej symbolem jakiegoś niebezpieczeństwa. Gdy pojawia się więc we śnie, można traktować to jako ostrzeżenie. Im więcej szczegółów ze sny zapamiętałeś, tym dokładniej będziesz mógł ustalić co to za zagrożenie.

Benzyna we śnie

  • Gdy we śnie widzisz benzynę – zapowiada to kłótnie rodzinne, których będziesz jednym z głównych uczestników. Pamiętaj że złość nie jest dobrym doradcą. Nim cokolwiek powiesz, zastanów się trzy razy ponieważ słowa wypowiedziane podczas awantury mogą bardzo zranić kogoś kto jest Ci bliski.
  • Gdy śni Ci się, że tankujesz benzyną samochód – zwróć większą uwagę na swoje samopoczucie i zdrowie. Chyba potrzebujesz chwili wytchnienia i odpoczynku od codzienności. Zrób sobie wakacje, zapomnij o problemach i pamiętaj o tym, że zdrowia nie da się kupić!
  • Gdy widzisz palącą się benzynę – wewnętrznie czujesz, że podejmujesz obecnie zbytnie ryzyko. Może Ci się ono nie opłacić, więc dla własnego spokoju odpuść.
  • Gdy widzisz wybuch spowodowany benzyną – masz w sobie wiele siły i odwagi. Czasem Twoje działanie ociera się już jednak o niebezpieczeństwo. Zwolnij trochę bo możesz sam sobie zaszkodzić!
  • Gdy śni Ci się, że sprzedajesz benzynę – chcesz rządzić i mieć większy wpływ na ludzi, którzy Cię otaczają. Przez taką postawę możesz jednak więcej stracić niż zyskać. Zastanów się czy sam lubisz, gdy ktoś mówi Ci jak masz żyć
  • Gdy śni Ci się, że kupujesz benzynę – czasem więcej mówisz niż działasz. Lepiej będzie gdy odwrócisz proporcje. W końcu liczą się czyny, a nie słowa!
  • Gdy we śnie czujesz zapach benzyny – masz w tym momencie jakieś małe problemy, które rozdmuchujesz do wielkich rozmiarów. Wcale nie jest tak źle, a jeśli odpowiednio podejdziesz do sprawy, rozwiążesz ją szybciej niż Ci się wydaje!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o