Beczka prochu

Gdy w Twoim śnie pojawia się beczka prochu, nie jest to zazwyczaj zbyt dobry znak. Może zapowiadać kłótnie, rozstanie z kimś bliskim lub inne niedomówienia czy nieprzyjemności. Jeśli natomiast śnisz o kilku beczkach prochu, oznacza to, że szczęście będzie Ci sprzyjało, szczególnie w kwestiach finansowych.

Beczka prochu we śnie

  • Gdy śni Ci się beczka prochu – ktoś wywiera na Ciebie ogromną presję. Wewnętrznie jesteś tym już niesamowicie zmęczony i chcesz uwolnić się od tej relacji. Zbierz siły i bądź bardziej asertywny!
  • Gdy śni Ci się wiele beczek prochu – to świetny czas na inwestycje! Nie bój się postawić wszystkiego na jedną kartę, ponieważ los Ci sprzyja!
  • Gdy beczka prochu jest zniszczona i rozpada się – czeka Cię trudne i dość długie rozstanie z Twoimi najbliższymi. Pamiętaj jednak o tym, że musisz być silny i cierpliwy. Nie daj się ponieść emocjom i działaj z rozwagą!
  • Gdy toczysz beczkę pełną prochu – oznacza to, że ostanie dni nie były dla Ciebie może najlepsze, ale już niedługo znowu poczujesz wiatr w żaglach. Bądź silny i wytrwały, a wszystko ułoży się po Twojej myśli!

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o